Sezon: [2011/2012] [2012/2013] [2013/2014] [2014/2015] [2015/2016] [2016/2017] [2017/2018] [2018/2019] [2019/2020]

I liga - średnie

Lp
Imię i nazwisko / Nr licencji/
Klub
Śr.
Suma
Il. gier
Razem
1
Jaskulski Sebastian /1613/
Perfekt 300 Bydgoszcz
196.81
8266
42
8266
2
Szczepaniak Aleks /2741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
195.76
8222
42
8558
3
Polanisz Mieczysław /728/
BMC Inowrocław
190.83
8015
42
8015
4
Pabiniak Patryk /1052/
Zorza Namysłów
188.60
6601
35
6601
5
Pabiniak Łukasz /1750/
Zorza Namysłów
188.59
6035
32
6035
6
Adrabiński Tomasz /3074/
Perfekt 300 Bydgoszcz
187.90
7892
42
7892
7
Majdecki Damian /2389/
BMC Inowrocław
186.67
7840
42
7840
8
Pabiniak Dawid /1567/
Zorza Namysłów
185.71
1300
7
1300
9
Czuła Krzysztof /2998/
Kuźnia Rybnik
185.17
7777
42
7777
10
Szczęsny Grzegorz /2027/
MASTERS SPARTAN LUBLIN
182.82
5119
28
5119
11
Pabiniak Leszek /1571/
Zorza Namysłów
182.29
1276
7
1276
12
Iwanicki Krzysztof /1530/
RSPB Radom
180.13
6845
38
6845
13
Krezymon Wiesław /2047/
Sztorm Gdańsk
179.57
5028
28
5028
14
Kowalik Mariusz /1939/
Zorza Namysłów
179.55
6823
38
6823
15
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
179.49
7359
41
7687
16
Zarek Tomasz /2966/
MASTERS SPARTAN LUBLIN
179.31
7531
42
7531
17
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
178.98
7517
42
7517
18
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
178.95
6979
39
6979
19
Chyła Maciej /723/
Sztorm Gdańsk
178.52
4463
25
4463
20
Siwak Ryszard /997/
Zorza Namysłów
176.18
5990
34
5990
21
Muszyński Piotr /2861/
Perfekt 300 Bydgoszcz
175.06
3151
18
3151
22
Węgrzyn Igor /1959/
Zorza Namysłów
172.47
2587
15
2587
23
Juraszek Andrzej /2984/
Kuźnia Rybnik
172.00
7224
42
7224
24
Rychwicki Damian /2390/
BMC Inowrocław
171.41
6342
37
6342
25
Augustenowicz Marcin /1842/
Sztorm Gdańsk
170.86
2392
14
2392
26
Naprawca Christopher /2409/
Kuźnia Rybnik
170.74
7171
42
7171
27
Dłużniewski Dariusz /2965/
MASTERS SPARTAN LUBLIN
169.55
7121
42
7121
28
Fabisiak Marek /2860/
Perfekt 300 Bydgoszcz
169.54
4069
24
4069
29
Karolak Mateusz /1528/
RSPB Radom
169.33
6096
36
6096
30
Krauze Marian /2048/
Sztorm Gdańsk
168.69
7085
42
7085
31
Koziara Krzysztof /1850/
RSPB Radom
166.00
6640
40
6640
32
Pretorius Bartosz /2249/
Sztorm Gdańsk
165.81
4477
27
4477
33
Soroczyński Tomasz /1557/
OKB Orzeł Opole
165.67
6958
42
6958
34
Fokt Marcin /1532/
RSPB Radom
163.63
4909
30
4909
35
Mastalerek Jarek /2392/
BMC Inowrocław
163.19
4243
26
4243
36
Adamczyk Tomasz /1536/
RSPB Radom
162.83
3908
24
3908
37
Wilczewski Grzegorz /1844/
Sztorm Gdańsk
162.43
4548
28
4548
38
Dominiak Katarzyna /1841/
OKB Orzeł Opole
154.42
4787
31
5035
39
Gołębiowski Jarosław /2980/
MASTERS SPARTAN LUBLIN
153.31
6439
42
6439
40
Ambroziak Piotr /1878/
BMC Inowrocław
152.19
3196
21
3196
41
Kochaniec Ewelina /3026/
MASTERS SPARTAN LUBLIN
150.29
2104
14
2216
42
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
149.40
2241
15
2241
43
Chyła Monika /2991/
Sztorm Gdańsk
100.75
403
4
435
Legenda
Śr. - średnia w lidze
Suma - ilość pinów
Il. gier - ilość gier
Razem - ilość pinów z handicapem
powrót...

I liga

Diverse Bowling Team Szczecin
370 / (31600)
Kuźnia Rybnik
333 / (29689)
Zorza Namysłów
317 / (30612)
BMC Inowrocław
269 / (29636)
ORZEŁ Opole 1
254 / (28324)
RSPB Radom 1
248 / (28398)
MASTERS SPARTAN LUBLIN
198 / (28314)
Sztorm 2 Gdańsk
193 / (28396)

Średnie

1
Jaskulski Sebastian /1613/
196.81
Perfekt 300 Bydgoszcz
2
Szczepaniak Aleks /2741/
195.76
Perfekt 300 Bydgoszcz
3
Polanisz Mieczysław /728/
190.83
BMC Inowrocław
4
Pabiniak Patryk /1052/
188.60
Zorza Namysłów
5
Pabiniak Łukasz /1750/
188.59
Zorza Namysłów
6
Adrabiński Tomasz /3074/
187.90
Perfekt 300 Bydgoszcz
7
Majdecki Damian /2389/
186.67
BMC Inowrocław
8
Pabiniak Dawid /1567/
185.71
Zorza Namysłów
9
Czuła Krzysztof /2998/
185.17
Kuźnia Rybnik
10
Szczęsny Grzegorz /2027/
182.82
MASTERS SPARTAN LUBLIN
xxxx