Sezon: [2011/2012] [2012/2013] [2013/2014] [2014/2015] [2015/2016] [2016/2017] [2017/2018] [2018/2019] [2019/2020]

II liga południe-zachód - średnie

Lp
Imię i nazwisko / Nr licencji/
Klub
Śr.
Suma
Il. gier
Razem
1
Soroczyński Tomasz /1557/
OKB Orzeł Opole
192.60
963
5
963
2
Węgrzyn Igor /1959/
Zorza Namysłów
189.36
4166
22
4166
3
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
189.10
3782
20
3782
4
Kluz Mirosław /2293/
OKB Orzeł Opole
180.46
4331
24
4331
5
Szlezinger Jerzy /2126/
Kuźnia Rybnik
179.47
3051
17
3051
6
Bednarz Andrzej /1481/
OKB Orzeł Opole
177.86
3913
22
3913
7
Pabiniak Aleks /1566/
Zorza Namysłów
177.00
4071
23
4071
8
Wywrot Krzysztof /2118/
Kuźnia Rybnik
175.94
3167
18
3167
9
Charciarek Jan /1225/
OKB Orzeł Opole
175.60
3512
20
3512
10
Kosiec Zbigniew /2088/
Retro Bowling Club
174.00
3828
22
3828
11
Kokott Sebastian /1740/
OKB Orzeł Opole
171.82
1890
11
1890
12
Watoła Mariusz /2096/
Kuźnia Rybnik
169.56
1526
9
1526
13
Farenholc Tadeusz /730/
OKB Orzeł Opole
167.20
836
5
836
14
Rzonsik Tomasz /2101/
Kuźnia Rybnik
164.67
988
6
988
15
Słabik Łukasz /1475/
Sky Bowling Wrocław
163.00
652
4
652
16
Pabiniak Iwo /1565/
Zorza Namysłów
160.06
2721
17
2721
17
Pabiniak Michał /1752/
Zorza Namysłów
158.40
1584
10
1584
18
Kurzela Joachim /2294/
OKB Orzeł Opole
157.89
3000
19
3000
19
Skucik Maciej /1482/
OKB Orzeł Opole
156.00
156
1
156
20
Duda Mateusz /2089/
OKB Orzeł Opole
154.50
309
2
309
21
Kokott Denis /1636/
OKB Orzeł Opole
154.00
462
3
462
22
Dominiak Katarzyna /1841/
OKB Orzeł Opole
137.50
1100
8
1164
Legenda
Śr. - średnia w lidze
Suma - ilość pinów
Il. gier - ilość gier
Razem - ilość pinów z handicapem
powrót...

II liga południe-zachód

Kuźnia Rybnik
42 / (12560)
ORZEŁ Opole 1
40 / (12786)
Zorza 2 Namysłów
31 / (12542)
ORZEŁ Opole 2
30 / (12120)

Średnie

1
Soroczyński Tomasz /1557/
192.60
OKB Orzeł Opole
2
Węgrzyn Igor /1959/
189.36
Zorza Namysłów
3
Kwiatkowski Maciej /1224/
189.10
OKB Orzeł Opole
4
Kluz Mirosław /2293/
180.46
OKB Orzeł Opole
5
Szlezinger Jerzy /2126/
179.47
Kuźnia Rybnik
6
Bednarz Andrzej /1481/
177.86
OKB Orzeł Opole
7
Pabiniak Aleks /1566/
177.00
Zorza Namysłów
8
Wywrot Krzysztof /2118/
175.94
Kuźnia Rybnik
9
Charciarek Jan /1225/
175.60
OKB Orzeł Opole
10
Kosiec Zbigniew /2088/
174.00
Retro Bowling Club
xxxx