QubicaAMF eliminacje

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2014-09-12 12:30 piątek) miejsca: 3/16
1
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
2
Preus Patryk /738/
TKB Toruń
3
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
4
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
5
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
6
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
7
Kowalik Mariusz /1939/
Zorza Namysłów
8
Pabiniak Patryk /1052/
Zorza Namysłów
 
9
Macoch Grzegorz /2094/
Zorza Namysłów
10
Kwiatkowski Karol /929/
WKB Warszawa
11
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
12
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
13
Silletti Alessandro /16/
Jura Częstochowa
Grupa 2 (2014-09-12 16:00 piątek) miejsca: 0/24
1
Korkowski Ryszard /1546/
TKB Toruń
2
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
3
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
4
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
5
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
6
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
7
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
8
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
9
Preus Patryk /738/
TKB Toruń
10
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
11
Olejniczak Tomek /1186/
Dorjan Elbląg
12
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
13
Kowalik Mariusz /1939/
Zorza Namysłów
14
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
15
Kantecki Przemysław /1141/
TKB Toruń
16
Pabiniak Patryk /1052/
Zorza Namysłów
 
17
Macoch Grzegorz /2094/
Zorza Namysłów
18
Świniarska Justyna /741/
BMC Inowrocław
19
Świniarski Tomasz /743/
BMC Inowrocław
20
Meronk Andrzej /1616/
TKB Toruń
21
Kępiński Grzegorz /1768/
Topory Sarkandera
22
Przezpolewski Marek /17/
Martin Club Poznań
 
23
Niedziela Krzysztof /1748/
Sky Bowling Wrocław
 
24
Niedziela Michał /1749/
Sky Bowling Wrocław
Grupa 3 (2014-09-13 09:00 sobota) miejsca: 8/32
1
Pietraszek Janusz /1193/
WB Bowl Warszawa
2
Wierzbowski Paweł /749/
Martin Club Poznań
3
Charęzińska Lucyna /959/
WB Bowl Warszawa
4
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
5
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
6
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
7
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
8
Meronk Andrzej /1616/
TKB Toruń
9
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
10
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
11
Świniarska Justyna /741/
BMC Inowrocław
12
Świniarski Tomasz /743/
BMC Inowrocław
13
Jabłoński Janusz /1447/
Dorjan Elbląg
14
Kępiński Grzegorz /1768/
Topory Sarkandera
15
Suwała Maciej /1562/
Topory Sarkandera
16
Olejniczak Tomek /1186/
Dorjan Elbląg
17
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
18
Korkowski Ryszard /1546/
TKB Toruń
19
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
20
Kwiatkowski Karol /929/
WKB Warszawa
21
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
22
Kokurowski Zygmunt /1764/
Jura Częstochowa
23
Bentkowski Mariusz /971/
Dorjan Elbląg
 
24
Wojtonis Paweł /2073/
Sky Bowling Wrocław
Grupa 4 (2014-09-13 12:30 sobota) miejsca: 6/32
1
Korkowski Ryszard /1546/
TKB Toruń
2
Silletti Alessandro /16/
Jura Częstochowa
3
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
4
Brachaniec Michał /1585/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
5
Słabik Łukasz /1475/
OKB Orzeł Opole
6
Przezpolewski Marek /17/
Martin Club Poznań
7
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
8
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
9
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
10
Meronk Andrzej /1616/
TKB Toruń
11
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
12
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
13
Świniarska Justyna /741/
BMC Inowrocław
14
Świniarski Tomasz /743/
BMC Inowrocław
15
Jabłoński Janusz /1447/
Dorjan Elbląg
16
Kępiński Grzegorz /1768/
Topory Sarkandera
17
Suwała Maciej /1562/
Topory Sarkandera
18
Charęzińska Lucyna /959/
WB Bowl Warszawa
19
Olejniczak Tomek /1186/
Dorjan Elbląg
20
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
21
Żołnowski Paweł /1545/
Sportbowling.pl Włocławek
22
Błaszczak Adam /803/
TKB Toruń
23
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
24
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
25
Kokurowski Zygmunt /1764/
Jura Częstochowa
26
Frost Greta /51/
Sportbowling.pl Włocławek
Grupa 5 (2014-09-13 16:00 sobota) miejsca: 10/32
1
Wierzbowski Paweł /749/
Martin Club Poznań
2
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
3
Pietraszek Janusz /1193/
WB Bowl Warszawa
4
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
5
Charęzińska Lucyna /959/
WB Bowl Warszawa
6
Przezpolewski Marek /17/
Martin Club Poznań
7
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
8
Meronk Andrzej /1616/
TKB Toruń
9
Świniarska Justyna /741/
BMC Inowrocław
10
Świniarski Tomasz /743/
BMC Inowrocław
11
Olejniczak Tomek /1186/
Dorjan Elbląg
12
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
13
Meronk Andrzej /1616/
TKB Toruń
14
Brachaniec Michał /1585/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
15
Kwiatkowski Karol /929/
WKB Warszawa
16
Kokurowski Zygmunt /1764/
Jura Częstochowa
17
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
18
Żołnowski Paweł /1545/
Sportbowling.pl Włocławek
19
Słabik Łukasz /1475/
OKB Orzeł Opole
20
Dariusz Donke /1835/
LKB Leszno
21
Błaszczak Adam /803/
TKB Toruń
22
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx