Mistrzostwa Polski Trójek

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2015-11-28 09:00 sobota) miejsca: 0/36 (Graczy na waiting list: 37)
squad 1
1
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
2
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
3
Świniarski Tomasz /743/
Martin Club Poznań
4
Drzewiecki Tomasz /2066/
Martin Club Poznań
 
5
Dybowski Wojciech /2265/
Martin Club Poznań
 
6
Zimny Mateusz /2339/
Martin Club Poznań
7
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
8
Stępniewski Dominik /89/
WKB Warszawa
9
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
10
Augustenowicz Marcin /1842/
Sztorm Gdańsk
11
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
12
Wilczewski Grzegorz /1844/
Sztorm Gdańsk
13
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
14
Meronk Andrzej /1616/
TKB Toruń
15
Simińska Kamilla /1766/
TKB Toruń
16
Cichoracki Maciej /2157/
TKB Toruń
 
17
Fularczyk Marek /2306/
TKB Toruń
 
18
Gebauer Michał /2301/
TKB Toruń
19
Boruciński Tadeusz /869/
WB Bowl Warszawa
20
Rdzeń Mariusz /326/
WB Bowl Warszawa
21
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
22
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
 
23
Juraszek Tomasz /2386/
MK Bowling Słupsk
24
Dąbrowski Paweł /827/
TKB Toruń
25
Dąbrowski Jarosław /826/
TKB Toruń
26
Kastner Brajan /1206/
TKB Toruń
27
Piotrowski Kuba /832/
Jura Częstochowa
28
Rosiński Jarosław /229/
Jura Częstochowa
29
Łoś Adam /804/
Jura Częstochowa
30
Olejniczak Tomek /1186/
Dorjan Elbląg
31
Olejniczak Kamil /1185/
Dorjan Elbląg
32
Yearwood Allan /924/
Dorjan Elbląg
 
33
Majdecki Damian /2389/
BMC Inowrocław
 
34
MASTALEREK JAREK /2392/
BMC Inowrocław
 
35
Rychwicki Damian /2390/
BMC Inowrocław
36
Bielski Paweł /626/
TKB Toruń
37
Korkowski Ryszard /1546/
TKB Toruń
38
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
39
Kiełtyka Stanisław /628/
U7 Gdynia
40
Krezymon Wiesław /2047/
U7 Gdynia
41
Sworczuk Janusz /59/
U7 Gdynia
 
42
Kozikowski Przemysław /2253/
Helios Olsztyn
43
Majewski Piotr /2241/
Helios Olsztyn
44
Sowul Elke /2100/
Helios Olsztyn
45
Charęzińska Lucyna /959/
LKB Leszno
46
Malak Tomasz /2081/
LKB Leszno
47
Malak Tomasz /2081/
LKB Leszno
 
48
Wawrzonkowski Jarosław /2281/
LKB Leszno
49
Brachaniec Michał /1585/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
50
Nowak Przemysław /2079/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
51
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
52
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB Toruń
53
Polanisz Emil /615/
TKB Toruń
54
Preus Patryk /738/
TKB Toruń
55
Kokurowski Zygmunt /1764/
Topory Sarkandera
56
Suwała Maciej /1562/
Topory Sarkandera
57
Walczak Andrzej /2016/
Topory Sarkandera
58
Grzybowska Felinda /91/
WKB Warszawa
59
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
60
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
61
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
 
62
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
63
Kaluta Zbigniew /2385/
Martin Club Poznań
64
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
65
Górski Wojciech /1862/
KB Suwałki
66
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
67
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
68
Murzynowski Marek /639/
ŁKB Łódź
69
Rybicki Marek /2001/
ŁKB Łódź
70
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
71
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
72
Pietraszek Janusz /1193/
WB Bowl Warszawa
73
Paprocki Edward /1611/
Rodło Piła
Grupa 2 (2015-11-28 12:30 sobota) miejsca: 36/36
squad 2
Lista jest pusta
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx