Indywidualny Puchar Polski

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2016-01-29 16:00 piątek) miejsca: 0/24
Squad 1
1
Preus Patryk /738/
TKB Toruń
 
2
Szczęsny Grzegorz /2027/
WARS Warszawa
 
3
MASTALEREK JAREK /2392/
BMC Inowrocław
4
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
5
Olejniczak Kamil /1185/
Dorjan Elbląg
6
Olejniczak Tomasz /1186/
Dorjan Elbląg
7
Olejniczak Dariusz /1183/
Dario Bowling Ostróda
8
Stępniewski Dominik /89/
WKB Warszawa
9
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB Toruń
10
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
11
Polanisz Emil /615/
TKB Toruń
12
Fedorowicz Jan /1046/
U7 Gdynia
13
Dąbrowski Jarosław /826/
TKB Toruń
14
Dąbrowski Paweł /827/
TKB Toruń
15
Simińska Kamilla /1766/
TKB Toruń
16
Chiliński Dariusz /1623/
TKB Toruń
 
17
Skórcz Małgorzata /2146/
TKB Toruń
18
Kantecki Przemysław /1141/
TKB Toruń
19
Brzęczek Tomasz /1121/
U7 Gdynia
 
20
Zimny Mateusz /2339/
Martin Club Poznań
21
Mierzchała Łukasz /1144/
TKB Toruń
 
22
Cichowlas Grzegorz /2248/
RSPB Radom
23
Cichoracki Maciej /2157/
TKB Toruń
 
24
Kudlinski Łukasz /2391/
BMC Inowrocław
Grupa 2 (2016-01-30 08:30 sobota) miejsca: 4/24
Squad 2
1
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
2
Murzynowski Marek /639/
ŁKB Łódź
 
3
Kaluta Zbigniew /2385/
Martin Club Poznań
4
Wójcik Adam /1463/
TKB Toruń
5
Meronk Andrzej /1616/
TKB Toruń
 
6
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
7
Żurawik Jerzy /1774/
Martin Club Poznań
 
8
Krajewski Tomasz /2407/
Rodło Piła
 
9
Krajniewski Jacek /2007/
TKB Toruń
10
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
11
Sworczuk Janusz /59/
U7
12
Rehlis Aleksander /1846/
Emka Koszalin
13
Szpanski Dawid /197/
WKB Warzszawa
14
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
15
rybicki michał /20/
sztorm
 
16
Preus Bartosz /1905/
Perfekt 300 Bydgoszcz
17
Kastner Brajan /1206/
TKB Toruń
18
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
19
Grzybowska Felinda /91/
WKB Warszawa
20
Krauze Marian /2048/
U7 Gdynia
Grupa 3 (2016-01-30 12:30 sobota) miejsca: 1/24
Squad 3
 
1
Wawrzonkowski Jarosław /2281/
LKB Leszno
2
Charęzińska Lucyna /959/
LKB Leszno
3
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
4
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
 
5
Lisowski Paweł /1191/
Sky Bowling Wrocław
6
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
7
Kantyka Dawid /1187/
KB Katowice
8
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
9
Rybicki Marek /2001/
ŁKB Łódź
10
Suwała Maciej /1562/
Topory Sarkandera
11
Matyśniak Dariusz /1029/
KB Katowice
12
Walczak Andrzej /2016/
Topory Sarkandera
13
Piotrowski Kuba /832/
Jura Częstochowa
14
Rosiński Jarosław /229/
Jura Częstochowa
15
Nowak Przemysław /2079/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
16
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
17
Pietraszek Janusz /1193/
WB Bowl Warszawa
18
Korkowski Ryszard /1546/
TKB Toruń
19
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
20
Łoś Adam /804/
Jura Częstochowa
21
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
22
Rdzeń Mariusz /326/
WB Bowl Warszawa
23
Kępiński Grzegorz /1768/
Topory Sarkandera
Grupa 4 (2016-01-30 16:30 sobota) miejsca: 0/24
Squad 4
1
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
2
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
3
Bielski Paweł /626/
TKB Toruń
 
4
Bekierski Janusz /2275/
Rodło Piła
5
Piotrowska Joanna /2049/
U7 Gdynia
6
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
 
7
Bukowiecki Julian /2292/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
8
Polanisz Mieczysław /728/
ŁKB Łódź
9
Górski Wojciech /1862/
KB Suwałki
10
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB suwalki
11
Wiśniewski Daniel /811/
WB Bowl Warszawa
12
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
13
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
14
Chalecki Dariusz /1860/
KB Suwałki
15
Szatkowski Grzegorz /2093/
Bowlers Zielona Góra
16
Oszczyk Marcin /2082/
Bowlers Zielona Góra
17
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
18
Słabik Łukasz /1475/
OKB Orzeł Opole
19
Langner Alexander /1849/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
20
Dudek Jadwiga /2021/
Sportbowling.pl Włocławek
 
21
Kosiec Przemysław /2128/
Kuźnia Rybnik
22
Zarzycki Michał /1848/
WKB Warszawa
23
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
24
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx