Polish Bowling Federation - Scoring

Indywidualne MIstrzostwa Polski Seniorów Starszych 2017/2018

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2018-05-04 11:30 piątek) miejsca: 22/28
1
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
2
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
3
Pająk Stefan /1050/
Rodło Piła
4
Rocki Andrzej /618/
Rodło Piła
5
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
6
Kokurowski Zygmunt /1764/
Topory Sarkandera
Grupa 2 (2018-05-04 14:30 piątek) miejsca: 14/28
1
Kłopotowski Ryszard /2037/
Sztorm Gdańsk
2
Krauze Marian /2048/
Sztorm Gdańsk
3
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
4
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
5
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
6
Pająk Stefan /1050/
Rodło Piła
 
7
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
SKY Bowling Wrocław
 
8
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
9
Rocki Andrzej /618/
Rodło Piła
10
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
11
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
12
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
13
Kokurowski Zygmunt /1764/
Topory Sarkandera
 
14
Ostaszyk Robert /1622/
TKB Toruń
Grupa 3 (2018-05-05 08:30 sobota) miejsca: 3/28
 
1
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
SKY Bowling Wrocław
2
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
3
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
 
4
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
 
5
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
6
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
 
7
Goryaynov Valeriy /2990/
Rodło Piła
8
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
 
9
Wojaczek Alina /2665/
Kuźnia Rybnik
10
Asajewicz Aleksej /2151/
Bowling Team Sosnowiec
11
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
12
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
 
13
Wrzyszczyńska Lucyna /2993/
Miraż Wrocław
 
14
Wrzyszczyński Wojciech /2994/
Miraż Wrocław
15
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
 
16
Chrabąszcz Grzegorz /2019/
ŁKB Łódź
17
Żurawik Jerzy /1774/
Martin Club Poznań
18
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
19
Kłopotowski Ryszard /2037/
Sztorm Gdańsk
20
Krauze Marian /2048/
Sztorm Gdańsk
21
Rocki Andrzej /618/
Rodło Piła
22
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
23
Pająk Stefan /1050/
Rodło Piła
24
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
25
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
Rodło Piła
Grupa 4 (2018-05-05 11:30 sobota) miejsca: 0/28
1
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
2
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
3
Kłopotowski Ryszard /2037/
Sztorm Gdańsk
4
Krauze Marian /2048/
Sztorm Gdańsk
 
5
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
6
Charęziński Marek /45/
LKB Leszno
7
Pankau Witold /254/
LKB Leszno
 
8
Czuła Jarosław /1759/
KB Katowice
9
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
 
10
Goryaynov Valeriy /2990/
Rodło Piła
11
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
12
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
13
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
14
Linke Andrzej /129/
Bowling Team Sosnowiec
15
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
16
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
17
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
 
18
Rychwicki Damian /2390/
BMC Inowrocław
 
19
Mastalerek Jarek /2392/
BMC Inowrocław
20
Polanisz Mieczysław /728/
BMC Inowrocław
21
Matyśniak Dariusz /1029/
KB Katowice
22
Żurawik Jerzy /1774/
Martin Club Poznań
23
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
24
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
 
25
Ostaszyk Robert /1622/
TKB Toruń
 
26
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
SKY Bowling Wrocław
27
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
28
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
Rodło Piła
Grupa 5 (2018-05-05 14:30 sobota) miejsca: 0/28
1
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
 
2
Huszcza Krzysztof /2288/
KB Suwałki
3
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
 
4
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
 
5
Donke Zygmunt /2131/
LKB Leszno
 
6
Rychwicki Damian /2390/
BMC Inowrocław
7
Polanisz Mieczysław /728/
BMC Inowrocław
8
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
9
Kulpa Piotr /1169/
TKB Toruń
10
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
11
Asajewicz Aleksej /2151/
Bowling Team Sosnowiec
12
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
13
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
14
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
 
15
Wojaczek Alina /2665/
Kuźnia Rybnik
16
Linke Andrzej /129/
Bowling Team Sosnowiec
17
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
18
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
 
19
Czuła Jarosław /1759/
KB Katowice
20
Krauze Marian /2048/
Sztorm Gdańsk
21
Matyśniak Dariusz /1029/
KB Katowice
22
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
23
Żurawik Jerzy /1774/
Martin Club Poznań
 
24
Mastalerek Jarek /2392/
BMC Inowrocław
25
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
26
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
 
27
Ostaszyk Robert /1622/
TKB Toruń
 
28
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx