Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów 2018/2019

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2018-11-24 10:00 sobota) miejsca: 0/32
Eliminacje do 15, 19 i 21 latZapisz się
 
1
Polakowska Natalia /2401/
KB Suwałki
 
2
Szczytkowska Patrycja /2999/
ŁKB Łódź
 
3
Korkowski Kewin /2997/
Sztorm Gdańsk
 
4
Gutkowski Mateusz /3038/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
5
Fularczyk Igor /3037/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
6
Chomicz Dominik /3030/
KB Suwałki
 
7
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
 
8
Szczepaniak Aleks /2741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
9
Walczak Sandra /2033/
Retro Bowling Club
 
10
PAGIEŁA ALEKSANDRA /2975/
Kuźnia Rybnik
 
11
Czarnecki Mikołaj /3014/
WKB Warszawa
 
12
Muras Oliwia /2777/
WKB
13
Langner Alexander /1849/
ŁKB Łódź
 
14
Kiedrowska Anna /2220/
WKB Warszawa
 
15
Augustenowicz Mieszko /3044/
Sztorm Gdańsk
 
16
Preus Bartosz /1905/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
17
Kajko Wiktoria /2191/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
18
Kolman Tomasz /3022/
Klub Bowlingowy City Piła
 
19
Śliwiński Jakub /1912/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
20
Hołubiec Dominika /3053/
OLA Ostróda
 
21
Jasińska Maja /2702/
OLA Ostróda
 
22
Jasińska Maja /3054/
OLA Ostróda
 
23
Jezierski Wiktor /3055/
OLA Ostróda
 
24
Karnicka Barbara /3057/
OLA Ostróda
 
25
Lemański Wiktor /2704/
OLA Ostróda
 
26
Lisowski Korneliusz /2956/
OLA Ostróda
 
27
Płecha Wiktoria /3063/
OLA Ostróda
 
28
Prejs Martyna /3064/
OLA Ostróda
 
29
Wróbel Samuel /2710/
OLA Ostróda
 
30
Lenart Michał /3072/
Sky Bowling Wrocław
 
31
Janicka Greta /3071/
Sky Bowling Wrocław
 
32
Orzechowski Radosław /3061/
OLA Ostróda
Grupa 2 (2018-11-24 10:01 sobota) miejsca: 0/16
Eliminacje do lat 12Zapisz się
 
1
Krajewski Daniel /3017/
LKB Leszno
 
2
Walczak Patryk /3041/
Retro Bowling Club
 
3
Muras Nina /2778/
WKB
 
4
Gackowski Szymon /3046/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
5
Szpańska Julia /3049/
WKB Warszawa
 
6
Szpańska Lena /3050/
WKB Warszawa
 
7
Czermiński Igor /3051/
OLA Ostróda
 
8
Dembek Agnieszka /3052/
OLA Ostróda
 
9
Kacała Bartosz /3056/
OLA Ostróda
 
10
Niewiadomska Julia /3060/
OLA Ostróda
 
11
Pawełko Zofia /3062/
OLA Ostróda
 
12
Sałata Thomas /3065/
OLA Ostróda
 
13
Krupa Kornelia /3058/
OLA Ostróda
 
14
Muras Oliwia /2777/
WKB Warszawa
 
15
Janicka Greta /3071/
Sky Bowling Wrocław
 
16
Kamieniecka Zuzanna /3070/
Sky Bowling Wrocław
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx