Stegu Cup 2018

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2018-09-15 00:00 sobota) miejsca: 8/84
Stegu Cup 2018
1
Soroczyński Tomasz /1557/
OKB Orzeł Opole
 
2
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
 
3
Pastuszko Piotr /1114/
Miraż Wrocław
4
Wanczura Ireneusz /1720/
KB Katowice
5
Matyśniak Dariusz /1029/
KB Katowice
 
6
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
7
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
 
8
Szczęsny Grzegorz /2027/
LKSG SPARTAN LUBLIN
9
Walczak Andrzej /2016/
Retro Bowling Club
10
Michalik Łukasz /2075/
Sky Bowling Wrocław
 
11
Wasilew Martin /2503/
Retro Bowling Club
12
Dominiak Katarzyna /1841/
OKB Orzeł Opole
13
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
 
14
Juraszek Andrzej /2984/
Kuźnia Rybnik
 
15
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
16
Linke Andrzej /129/
Bowling Team Sosnowiec
17
Kokurowski Zygmunt /1764/
Retro Bowling Club
 
18
Czuła Krzysztof /2998/
Kuźnia Rybnik
 
19
Kępiński Mieczysław /3043/
Retro Bowling Club
20
Bryłkowski Janusz /146/
Sky Bowling Wrocław
21
Bryłkowska Magdalena /1804/
Sky Bowling Wrocław
22
Bryłkowski Bartosz /154/
Sky Bowling Wrocław
23
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
24
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
25
Watoła Mariusz /2096/
Kuźnia Rybnik
 
26
Wojaczek Alina /2665/
Kuźnia Rybnik
27
Popielarczyk Tomasz /1112/
Miraż Wrocław
28
Ryglowski Piotr /1074/
Miraż Wrocław
 
29
Lenart Krzysztof /198/
Miraż Wrocław
30
Reguła Andrzej /1523/
Miraż Wrocław
31
Kantecki Przemysław /1141/
TKB Toruń
 
32
Naprawca Christopher /2409/
Kuźnia Rybnik
33
Pająk Daria /286/
Klub Bowlingowy City Piła
34
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
35
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
36
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
37
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
38
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
39
Pająk Mirosław /203/
Klub Bowlingowy City Piła
40
Pietraszek Janusz /1193/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
41
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
42
Charciarek Jan /1225/
OKB Orzeł Opole
43
Siwak Ryszard /997/
Miraż Wrocław
44
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
45
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
46
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
47
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
48
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
49
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
 
50
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
51
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
Klub Bowlingowy City Piła
 
52
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
53
Świniarski Tomasz /743/
Perfekt 300 Bydgoszcz
54
Kiełtyka Stanisław /628/
Sztorm Gdańsk
55
Świniarska Justyna /741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
56
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
 
57
Goryaynov Valeriy /2990/
Klub Bowlingowy City Piła
 
58
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
59
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
60
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
61
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
 
62
Strzałkowski Krzysztof /1316/
Martin Club Poznań
 
63
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
64
Żurawik Jerzy /1774/
Martin Club Poznań
65
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
66
Rybicki Marek /2001/
Perfekt 300 Bydgoszcz
67
Nowak Przemysław /2079/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
68
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
69
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
 
70
Prokurat Piotr /2775/
SKB Siedlce
71
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
72
Preus Patryk /738/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
73
Majdecki Damian /2389/
BMC Inowrocław
74
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
75
Wierzbowski Paweł /749/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
76
Sasnauskas Linas /2295/
Perfekt 300 Bydgoszcz
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx