QubicaAMF eliminacje - Łęgowo 2013

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2013-09-14 10:00 sobota) miejsca: 0/24
120 PLN re entry 100 PLNZapisz się
1
Rdzeń Mariusz /326/
WB BOWL WARSZAWA
2
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL WARSZAWA
3
Antuszewicz Przemek /44/
KCKB JURA
4
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
5
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
6
Kwiatkowski Karol /929/
SKY BOWLING WROCŁAW
7
Grzybowska Felinda /91/
WKB WARSZAWA
8
Brachaniec Michał /1585/
KCKB JURA
9
Suwała Maciej /1562/
KCKB JURA
10
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
11
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ
12
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ
13
Ges Rafał /620/
WKB WARSZAWA
14
Grzymkowski Krzysztof /1857/
SKB SUWAŁKI
15
Chalecki Dariusz /1860/
SKB SUWAŁKI
 
16
Strzelecki Zbigniew //
Karolinka Chorzów
17
Lipiński Sławomir /1711/
PSPB BIAŁYSTOK
18
Kiedrowska Małgorzata /136/
KCKB JURA
19
Frost Greta /51/
KCKB JURA
 
20
Chałko Krzysztof /1859/
SKB SUWAŁKI
21
Piotrowski Wojciech /1139/
OKS OSTRÓDA
22
Bakir Patryk /1630/
ŁKB ŁÓDŹ
23
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
24
Janicki Tomasz /194/
WKB WARSZAWA
Grupa 2 (2013-09-14 13:00 sobota) miejsca: 0/24
120 PLN re entry 100 PLNZapisz się
1
Yearwood Allan /924/
OKS OSTRÓDA
2
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
3
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ
4
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
5
Wojtaszczyk Marcin /1538/
ŁKB ŁÓDŹ
6
Przezpolewski Marek /17/
MARTIN CLUB 2000
7
Polanisz Emil /615/
TKB TORUŃ
8
Rybicki Marek /2001/
MARTIN CLUB 2000
9
Brachaniec Michał /1585/
KCKB JURA
10
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
11
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
12
Olejniczak Kamil /1185/
OKS OSTRÓDA
13
Olejniczak Tomasz /1186/
OKS OSTRÓDA
14
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ
15
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
16
Świniarska Justyna /741/
BOWLING MAGIC CLUB
17
Świniarski Tomasz /743/
BOWLING MAGIC CLUB
18
Ges Rafał /620/
WKB WARSZAWA
19
Muras Roland /1756/
WKB WARSZAWA
20
Kiedrowska Małgorzata /136/
KCKB JURA
21
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB ŁÓDŹ
22
Bakir Patryk /1630/
ŁKB ŁÓDŹ
23
Piotrowski Wojciech /1139/
OKS OSTRÓDA
24
Janicki Tomasz /194/
WKB WARSZAWA
Grupa 3 (2013-09-14 16:00 sobota) miejsca: 0/24
120 PLN re entry 100 PLNZapisz się
1
Rdzeń Mariusz /326/
WB BOWL WARSZAWA
2
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL WARSZAWA
3
Suwała Maciej /1562/
KCKB JURA
4
Yearwood Allan /924/
OKS OSTRÓDA
5
Antuszewicz Przemek /44/
KCKB JURA
6
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ
7
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
8
Wojtaszczyk Marcin /1538/
ŁKB ŁÓDŹ
9
Kwiatkowski Karol /929/
WKB WARSZAWA
10
Przezpolewski Marek /17/
MARTIN CLUB 2000
11
Grzybowska Felinda /91/
WKB WARSZAWA
12
Zengota Zenon /1290/
TKB TORUŃ
13
Polanisz Emil /615/
TKB TORUŃ
14
Rybicki Marek /2001/
MARTIN CLUB 2000
15
Olesiński Krzysztof /792/
KB MK KOSZALIN
16
Olejniczak Kamil /1185/
OKS OSTRÓDA
17
Olejniczak Tomasz /1186/
OKS OSTRÓDA
18
Korkowski Ryszard /1546/
TKB TORUŃ
19
Ges Rafał /620/
WKB WARSZAWA
20
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
21
Muras Roland /1756/
WKB WARSZAWA
22
Polanisz Mieczysław /728/
BOWLING MAGIC CLUB
23
Bakir Patryk /1630/
ŁKB ŁÓDŹ
24
Kiedrowska Małgorzata /136/
KCKB JURA
Grupa 4 (2013-09-14 19:00 sobota) miejsca: 6/24
120 PLN re entry 100 PLNZapisz się
1
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
2
Grzymkowski Krzysztof /1857/
SKB SUWAŁKI
3
Lipiński Sławomir /1711/
PSPB BIAŁYSTOK
4
Chalecki Dariusz /1860/
SKB SUWAŁKI
 
5
Chałko Krzysztof /1859/
SKB SUWAŁKI
 
6
Szuszkiewicz Jadwiga //
7
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
8
Stępień Aleksander /1312/
KB MK KOSZALIN
9
Suwała Maciej /1562/
KCKB JURA
10
Korkowski Ryszard /1546/
TKB TORUŃ
11
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
12
Zengota Zenon /1290/
TKB TORUŃ
13
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
 
14
Strzelecki Zbigniew //
Karolinka Chorzów
15
Piotrowski Wojciech /1139/
OKS OSTRÓDA
16
Świniarski Tomasz /743/
BOWLING MAGIC CLUB
17
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
18
Polanisz Emil /615/
TKB TORUŃ
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx