QubicaAMF eliminacje - Łęgowo 2013 - Wyniki

Wyniki po rundzie: 1

Grupa:

Kobiety

Kat
Lp
Imię i nazwisko
Klub
Wyniki
Hndp
Razem
Śr.
HG
1
Kiedrowska Małgorzata /136/
KCKB JURA 
1183
0
1183
197.17
225
2
Grzybowska Felinda /91/
WKB WARSZAWA 
1171
0
1171
195.17
224
3
Frost Greta /51/
KCKB JURA 
1140
0
1140
190.00
205
4
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL WARSZAWA 
1138
0
1138
189.67
243
5
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA 
1098
0
1098
183.00
217
6
Dudko Danuta /99/
SZTORM BC GDAŃSK 
1095
0
1095
182.50
231
7
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ 
1039
0
1039
173.17
213
8
Szuszkiewicz Jadwiga //
 
969
0
969
161.50
186
9
Grot Dominika /1978/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
704
0
704
117.33
143
10
Bargańska Anna /1910/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
672
0
672
112.00
147
11
Dragan Natalia /1911/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
502
0
502
83.67
109
12
Świniarska Justyna /741/
BOWLING MAGIC CLUB 
309
0
309
103.00
114

Mężczyźni

Kat
Lp
Imię i nazwisko
Klub
Wyniki
Hndp
Razem
Śr.
HG
1
Olesiński Krzysztof /792/
KB MK KOSZALIN 
1437
0
1437
239.50
268
2
Preus Patryk /738/
TKB TORUŃ 
1419
0
1419
236.50
233
3
Janicki Tomasz /194/
WKB WARSZAWA 
1330
0
1330
221.67
266
4
Musialik Mariusz /31/
KCKB JURA 
1319
0
1319
219.83
279
5
Przezpolewski Marek /17/
MARTIN CLUB 2000 
1310
0
1310
218.33
248
6
Kwiatkowski Karol /929/
WKB WARSZAWA 
1302
0
1302
217.00
242
7
Dudko Jacek /98/
OKS OSTRÓDA 
1300
0
1300
216.67
268
8
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA 
1287
0
1287
214.50
278
9
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ 
1285
0
1285
214.17
278
10
Antuszewicz Przemek /44/
KCKB JURA 
1278
0
1278
213.00
246
11
Brachaniec Michał /1585/
KCKB JURA 
1269
0
1269
211.50
251
12
Wojtaszczyk Marcin /1538/
ŁKB ŁÓDŹ 
1261
0
1261
210.17
266
13
Śliwiński Sławomir /1591/
BTS MIRAŻ 
1257
0
1257
209.50
258
14
Rybicki Marek /2001/
MARTIN CLUB 2000 
1256
0
1256
209.33
216
15
Skorupa Jacek /1063/
TKB TORUŃ 
1251
0
1251
208.50
234
16
Olejniczak Tomasz /1186/
OKS OSTRÓDA 
1251
0
1251
208.50
204
17
Rybicki Kazimierz /226/
UNISOFT GDYNIA 
1248
0
1248
208.00
219
18
Polanisz Mieczysław /728/
BOWLING MAGIC CLUB 
1234
0
1234
205.67
235
19
Korkowski Ryszard /1546/
TKB TORUŃ 
1227
0
1227
204.50
245
20
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG 
1225
0
1225
204.17
268
21
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ 
1218
0
1218
203.00
224
22
Polanisz Emil /615/
TKB TORUŃ 
1210
0
1210
201.67
229
23
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA 
1205
0
1205
200.83
245
24
Rdzeń Mariusz /326/
WB BOWL WARSZAWA 
1190
0
1190
198.33
244
25
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB ŁÓDŹ 
1189
0
1189
198.17
193
26
Świniarski Tomasz /743/
BOWLING MAGIC CLUB 
1185
0
1185
197.50
224
27
Martin Adam /169/
MARTIN CLUB 2000 
1183
0
1183
197.17
234
28
Chałko Krzysztof /1859/
SKB SUWAŁKI 
1176
0
1176
196.00
248
29
Olejniczak Kamil /1185/
OKS OSTRÓDA 
1171
0
1171
195.17
258
30
Stępień Aleksander /1312/
KB MK KOSZALIN 
1158
0
1158
193.00
227
31
Piotrowski Wojciech /1139/
OKS OSTRÓDA 
1155
0
1155
192.50
223
32
Lutowski Tomasz /860/
MARTIN CLUB 2000 
1148
0
1148
191.33
256
33
Ges Rafał /620/
WKB WARSZAWA 
1145
0
1145
190.83
221
34
Polanisz Grzegorz /769/
BOWLING MAGIC CLUB 
1137
0
1137
189.50
225
35
Bentkowski Mariusz /971/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG 
1134
0
1134
189.00
239
36
Olejniczak Dariusz /1183/
OKS OSTRÓDA 
1134
0
1134
189.00
222
37
Yearwood Allan /924/
OKS OSTRÓDA 
1131
0
1131
188.50
203
38
Suwała Maciej /1562/
KCKB JURA 
1106
0
1106
184.33
211
39
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ 
1104
0
1104
184.00
210
40
Murzynowski Marek /639/
ORŁY BYDGOSZCZ 
1097
0
1097
182.83
208
41
Grzymkowski Krzysztof /1857/
SKB SUWAŁKI 
1094
0
1094
182.33
178
42
Brzęczek Tomasz /1121/
CENTRUM U7 GDYNIA 
1091
0
1091
181.83
227
43
Bakir Patryk /1630/
ŁKB ŁÓDŹ 
1067
0
1067
177.83
213
44
Rybicki Michał /20/
UNISOFT GDYNIA 
1052
0
1052
175.33
197
45
Strzelecki Zbigniew //
Karolinka Chorzów 
1034
0
1034
172.33
199
46
Bielski Jarosław /221/
UNISOFT GDYNIA 
1034
0
1034
172.33
187
47
Zengota Zenon /1290/
TKB TORUŃ 
1031
0
1031
171.83
187
48
Gorzycki Zbigniew /1979/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK 
1030
0
1030
171.67
175
49
Brodowski Roman /642/
MARTIN CLUB 2000 
1024
0
1024
170.67
199
50
Muras Roland /1756/
WKB WARSZAWA 
1023
0
1023
170.50
197
51
Sworczuk Janusz /59/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG 
1010
0
1010
168.33
214
52
Lipiński Sławomir /1711/
PSPB BIAŁYSTOK 
1007
0
1007
167.83
203
53
Chalecki Dariusz /1860/
SKB SUWAŁKI 
985
0
985
164.17
183
54
Kiełtyka Stanisław /628/
UNISOFT GDYNIA 
977
0
977
162.83
192
55
Orchowski Jan /1547/
SZTORM BC GDAŃSK 
976
0
976
162.67
198
56
Bautembach Zbigniew /1932/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
930
0
930
155.00
184
57
Ciostek Dariusz /1843/
SZTORM BC GDAŃSK 
907
0
907
151.17
166
58
Augustenowicz Marcin /1842/
SZTORM BC GDAŃSK 
865
0
865
144.17
169
59
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB ORZEŁ 
856
0
856
142.67
176
60
Klas Marcin /1977/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
683
0
683
113.83
124

Grupa: A

Kobiety

Kat
Lp
Imię i nazwisko
Klub
Wyniki
Hndp
Razem
Śr.
HG
1
Kiedrowska Małgorzata /136/
KCKB JURA 
1183
0
1183
197.17
225
2
Grzybowska Felinda /91/
WKB WARSZAWA 
1171
0
1171
195.17
224
3
Frost Greta /51/
KCKB JURA 
1140
0
1140
190.00
205
4
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL WARSZAWA 
1138
0
1138
189.67
243
5
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA 
1098
0
1098
183.00
217
6
Dudko Danuta /99/
SZTORM BC GDAŃSK 
1095
0
1095
182.50
231
7
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ 
1039
0
1039
173.17
213
8
Szuszkiewicz Jadwiga //
 
969
0
969
161.50
186
9
Grot Dominika /1978/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
704
0
704
117.33
143
10
Bargańska Anna /1910/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
672
0
672
112.00
147
11
Dragan Natalia /1911/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
502
0
502
83.67
109
12
Świniarska Justyna /741/
BOWLING MAGIC CLUB 
309
0
309
103.00
114

Mężczyźni

Kat
Lp
Imię i nazwisko
Klub
Wyniki
Hndp
Razem
Śr.
HG
1
Olesiński Krzysztof /792/
KB MK KOSZALIN 
1437
0
1437
239.50
268
2
Preus Patryk /738/
TKB TORUŃ 
1419
0
1419
236.50
233
3
Janicki Tomasz /194/
WKB WARSZAWA 
1330
0
1330
221.67
266
4
Musialik Mariusz /31/
KCKB JURA 
1319
0
1319
219.83
279
5
Przezpolewski Marek /17/
MARTIN CLUB 2000 
1310
0
1310
218.33
248
6
Kwiatkowski Karol /929/
WKB WARSZAWA 
1302
0
1302
217.00
242
7
Dudko Jacek /98/
OKS OSTRÓDA 
1300
0
1300
216.67
268
8
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA 
1287
0
1287
214.50
278
9
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ 
1285
0
1285
214.17
278
10
Antuszewicz Przemek /44/
KCKB JURA 
1278
0
1278
213.00
246
11
Brachaniec Michał /1585/
KCKB JURA 
1269
0
1269
211.50
251
12
Wojtaszczyk Marcin /1538/
ŁKB ŁÓDŹ 
1261
0
1261
210.17
266
13
Śliwiński Sławomir /1591/
BTS MIRAŻ 
1257
0
1257
209.50
258
14
Rybicki Marek /2001/
MARTIN CLUB 2000 
1256
0
1256
209.33
216
15
Skorupa Jacek /1063/
TKB TORUŃ 
1251
0
1251
208.50
234
16
Olejniczak Tomasz /1186/
OKS OSTRÓDA 
1251
0
1251
208.50
204
17
Rybicki Kazimierz /226/
UNISOFT GDYNIA 
1248
0
1248
208.00
219
18
Polanisz Mieczysław /728/
BOWLING MAGIC CLUB 
1234
0
1234
205.67
235
19
Korkowski Ryszard /1546/
TKB TORUŃ 
1227
0
1227
204.50
245
20
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG 
1225
0
1225
204.17
268
21
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ 
1218
0
1218
203.00
224
22
Polanisz Emil /615/
TKB TORUŃ 
1210
0
1210
201.67
229
23
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA 
1205
0
1205
200.83
245
24
Rdzeń Mariusz /326/
WB BOWL WARSZAWA 
1190
0
1190
198.33
244
25
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB ŁÓDŹ 
1189
0
1189
198.17
193
26
Świniarski Tomasz /743/
BOWLING MAGIC CLUB 
1185
0
1185
197.50
224
27
Martin Adam /169/
MARTIN CLUB 2000 
1183
0
1183
197.17
234
28
Chałko Krzysztof /1859/
SKB SUWAŁKI 
1176
0
1176
196.00
248
29
Olejniczak Kamil /1185/
OKS OSTRÓDA 
1171
0
1171
195.17
258
30
Stępień Aleksander /1312/
KB MK KOSZALIN 
1158
0
1158
193.00
227
31
Piotrowski Wojciech /1139/
OKS OSTRÓDA 
1155
0
1155
192.50
223
32
Lutowski Tomasz /860/
MARTIN CLUB 2000 
1148
0
1148
191.33
256
33
Ges Rafał /620/
WKB WARSZAWA 
1145
0
1145
190.83
221
34
Polanisz Grzegorz /769/
BOWLING MAGIC CLUB 
1137
0
1137
189.50
225
35
Bentkowski Mariusz /971/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG 
1134
0
1134
189.00
239
36
Olejniczak Dariusz /1183/
OKS OSTRÓDA 
1134
0
1134
189.00
222
37
Yearwood Allan /924/
OKS OSTRÓDA 
1131
0
1131
188.50
203
38
Suwała Maciej /1562/
KCKB JURA 
1106
0
1106
184.33
211
39
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ 
1104
0
1104
184.00
210
40
Murzynowski Marek /639/
ORŁY BYDGOSZCZ 
1097
0
1097
182.83
208
41
Grzymkowski Krzysztof /1857/
SKB SUWAŁKI 
1094
0
1094
182.33
178
42
Brzęczek Tomasz /1121/
CENTRUM U7 GDYNIA 
1091
0
1091
181.83
227
43
Bakir Patryk /1630/
ŁKB ŁÓDŹ 
1067
0
1067
177.83
213
44
Rybicki Michał /20/
UNISOFT GDYNIA 
1052
0
1052
175.33
197
45
Strzelecki Zbigniew //
Karolinka Chorzów 
1034
0
1034
172.33
199
46
Bielski Jarosław /221/
UNISOFT GDYNIA 
1034
0
1034
172.33
187
47
Zengota Zenon /1290/
TKB TORUŃ 
1031
0
1031
171.83
187
48
Gorzycki Zbigniew /1979/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK 
1030
0
1030
171.67
175
49
Brodowski Roman /642/
MARTIN CLUB 2000 
1024
0
1024
170.67
199
50
Muras Roland /1756/
WKB WARSZAWA 
1023
0
1023
170.50
197
51
Sworczuk Janusz /59/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG 
1010
0
1010
168.33
214
52
Lipiński Sławomir /1711/
PSPB BIAŁYSTOK 
1007
0
1007
167.83
203
53
Chalecki Dariusz /1860/
SKB SUWAŁKI 
985
0
985
164.17
183
54
Kiełtyka Stanisław /628/
UNISOFT GDYNIA 
977
0
977
162.83
192
55
Orchowski Jan /1547/
SZTORM BC GDAŃSK 
976
0
976
162.67
198
56
Bautembach Zbigniew /1932/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
930
0
930
155.00
184
57
Ciostek Dariusz /1843/
SZTORM BC GDAŃSK 
907
0
907
151.17
166
58
Augustenowicz Marcin /1842/
SZTORM BC GDAŃSK 
865
0
865
144.17
169
59
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB ORZEŁ 
856
0
856
142.67
176
60
Klas Marcin /1977/
CENTRUM U-7 GDYNIA 
683
0
683
113.83
124

Grupa: B

Grupa: C

Grupa: D

powrót...
xxxx