Mistrzostwa Polski Par

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2015-11-29 08:00 niedziela) miejsca: 0/24 (Graczy na waiting list: 4)
squad 1
 
1
Zimny Mateusz /2339/
Martin Club Poznań
2
Drzewiecki Tomasz /2066/
Martin Club Poznań
3
Meronk Andrzej /1616/
TKB Toruń
4
Murzynowski Marek /639/
ŁKB Łódź
5
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB Łódź
6
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
 
7
Kaluta Zbigniew /2385/
Martin Club Poznań
8
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
 
9
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
10
Dybowski Wojciech /2265/
Martin Club Poznań
11
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
12
Kokurowski Zygmunt /1764/
Topory Sarkandera
13
Chiliński Dariusz /1623/
TKB Toruń
14
Mierzchała Łukasz /1144/
TKB Toruń
 
15
Skórcz Małgorzata /2146/
TKB Toruń
16
Kantecki Przemysław /1141/
TKB Toruń
17
Falkowski Przemysław /1062/
TKB Toruń
18
Grzybowska Felinda /91/
WKB Warszawa
19
Szpanski Dawid /197/
WKB Warszawa
20
Rybicki Michał /20/
Sztorm Gdańsk
21
Kiełtyka Stanisław /628/
U7 Gdynia
22
Sworczuk Janusz /59/
U7 Gdynia
 
23
Preus Bartosz /1905/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
24
Kajko Wiktoria /2191/
Perfekt 300 Bydgoszcz
25
Dąbrowski Jarosław /826/
TKB Toruń
26
Dąbrowski Paweł /827/
TKB Toruń
27
Piotrowska Joanna /2049/
U7 Gdynia
28
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
Grupa 2 (2015-11-29 11:30 niedziela) miejsca: 0/24 (Graczy na waiting list: 1)
squad 2
1
Suwała Maciej /1562/
Topory Sarkandera
2
Walczak Andrzej /2016/
Topory Sarkandera
3
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
4
Charęzińska Lucyna /959/
LKB Leszno
5
Cichoracki Maciej /2157/
TKB Toruń
 
6
Fularczyk Marek /2306/
TKB Toruń
 
7
Wawrzonkowski Jarosław /2281/
LKB Leszno
8
Górski Wojciech /1862/
KB Suwałki
9
Kępiński Grzegorz /1768/
Topory Sarkandera
10
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
11
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
12
Rosiński Jarosław /229/
Jura Częstochowa
13
Piotrowski Kuba /832/
Jura Częstochowa
14
Łoś Adam /804/
Jura Częstochowa
15
Ges Rafał /620/
Jura Częstochowa
16
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
17
Bielski Paweł /626/
TKB Toruń
18
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
19
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
20
Świniarska Justyna /741/
Martin Club Poznań
21
Świniarski Tomasz /743/
Martin Club Poznań
22
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
23
Stępniewski Dominik /89/
WKB Warszawa
24
Fedorowicz Jan /1046/
U7 Gdynia
25
Brzęczek Tomasz /1121/
U7 Gdynia
Grupa 3 (2015-11-29 15:00 niedziela) miejsca: 0/24 (Graczy na waiting list: 2)
squad 3
1
Pietraszek Janusz /1193/
WB Bowl Warszawa
2
Brachaniec Michał /1585/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
3
Rdzeń Mariusz /326/
WB Bowl Warszawa
4
Boruciński Tadeusz /869/
WB Bowl Warszawa
5
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
6
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
7
Ryglowski Piotr /1074/
Miraż Wrocław
8
Wojciechowski Piotr /870/
WB Bowl Warszawa
9
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
10
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
11
Pająk Stefan /1050/
Rodło Piła
12
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB Toruń
13
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
14
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
15
Simińska Kamilla /1766/
TKB Toruń
16
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
17
Polanisz Emil /615/
TKB Toruń
18
Korkowski Ryszard /1546/
TKB Toruń
19
Preus Patryk /738/
TKB Toruń
20
Nowak Przemysław /2079/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
21
Rybicki Marek /2001/
ŁKB Łódź
22
Langner Alexander /1849/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
23
Paprocki Edward /1611/
Rodło Piła
24
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łodź
25
Olejniczak Kamil /1185/
Dorjan Elbląg
26
Olejniczak Tomek /1186/
Dorjan Elbląg
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx