Indywidualne Mistrzostwa Polski 2016

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2016-04-15 09:00 piątek) miejsca: 10/48
Squad 1
1
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
2
Żukowski Tomasz /1854/
KB Suwałki
3
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
4
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
5
Chalecki Dariusz /1860/
KB Suwałki
6
Wierzbowski Paweł /749/
Martin Club Poznań
7
Drzewiecki Tomasz /2066/
Martin Club Poznań
8
Rdzeń Mariusz /326/
WB Bowl Warszawa
9
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
10
Górski Wojciech /1862/
KB Suwałki
 
11
Huszcza Krzysztof /2288/
KB Suwałki
12
Krauze Marian /2048/
U7 Gdynia
13
Kępiński Grzegorz /1768/
Topory Sarkandera
14
Majewski Piotr /2241/
Helios Olsztyn
15
Nowak Artur /685/
Bowling Team Sosnowiec
16
Chiliński Dariusz /1623/
TKB Toruń
 
17
Poświatowski Stanisław /2376/
KB Suwałki
 
18
Czuła Jarosław /1759/
KB Katowice
 
19
Ostaszyk Robert /1622/
TKB Toruń
 
20
Kudlinski Łukasz /2391/
BMC Inowrocław
 
21
Stępniewski Dominik /0089/
WKB Warszawa
22
Wasilewski Tomasz /1156/
Bowling Team Sosnowiec
 
23
Baniewski Krzysztof /2296/
Miraż Wrocław
24
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
25
Wiśniewski Daniel /811/
WB Bowl Warszawa
26
Kokurowski Zygmunt /1764/
Topory Sarkandera
 
27
Krajniewski Jacek /2007/
TKB Toruń
28
Rehlis Aleksander /1846/
Emka Koszalin
29
Walor Michał /1283/
Bowling Team Sosnowiec
30
Lipiński Sławomir /1711/
KB Suwałki
31
Kastner Brajan /1206/
TKB Toruń
32
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB Łódź
33
Sworczuk Janusz /59/
U7
34
Chodorowski Robert /2244/
SSB Suwałki
 
35
Dybowski Wojciech /2265/
Martin Club Poznań
 
36
Kachelski Bartłomiej /2025/
ŁKB Łódź
37
Ciećkiewicz Tymoteusz /856/
WKB Warszawa
 
38
Wasilew Martin /2503/
Topory Sarkandera
Grupa 2 (2016-04-15 13:00 piątek) miejsca: 3/28
Ranking 1-28
1
Brachaniec Michał /1585/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
2
Preus Patryk /738/
TKB Toruń
3
Bielski Paweł /626/
TKB Toruń
4
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
5
Olejniczak Tomek /1186/
Dorjan Elbląg
6
Rybicki Marek /2001/
ŁKB Łódź
7
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
8
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
9
Korkowski Ryszard /1546/
TKB Toruń
10
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
11
Nowak Przemysław /2079/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
12
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
13
Polanisz Mieczysław /728/
ŁKB Łódź
14
Polanisz Emil /615/
TKB Toruń
15
Pietraszek Janusz /1193/
WB Bowl Warszawa
16
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
17
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
18
Dąbrowski Jarosław /826/
TKB Toruń
19
Suwała Maciej /1562/
Topory Sarkandera
20
Dąbrowski Paweł /827/
TKB Toruń
21
Walczak Andrzej /2016/
Topory Sarkandera
 
22
Majdecki Damian /2389/
BMC Inowrocław
23
Bednarz Andrzej /1481/
OKB Orzeł Opole
24
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
25
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
Grupa 3 (2016-04-15 13:01 piątek) miejsca: 7/20
Kobiety
1
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
2
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
3
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
4
Piotrowska Joanna /2049/
U7 Gdynia
5
Simińska Kamilla /1766/
TKB Toruń
 
6
Skórcz Małgorzata /2146/
TKB Toruń
7
Świniarska Justyna /741/
Martin Club Poznań
8
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
9
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
10
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
11
Charęzińska Lucyna /959/
LKB Leszno
12
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
 
13
Łydka Marta /2499/
Sky Bowling Wrocław
Grupa 4 (2016-04-15 17:00 piątek) miejsca: 2/28
Squad 3
1
Fedorowicz Jan /1046/
U7 Gdynia
2
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
 
3
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
4
Wawrzonkowski Jarosław /2281/
LKB Leszno
5
Cichoracki Maciej /2157/
TKB Toruń
 
6
Krajewski Tomasz /2407/
Rodło Piła
7
Langner Alexander /1849/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
8
Oszczyk Marcin /2082/
Bowlers Zielona Góra
9
Szatkowski Grzegorz /2093/
Bowlers Zielona Góra
10
Wójcik Adam /1463/
TKB Toruń
11
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
 
12
Pastuszko Piotr /1114/
Miraż Wrocław
13
Ryglowski Piotr /1074/
Miraż Wrocław
14
Olejniczak Kamil /1185/
Dorjan Elbląg
 
15
Fularczyk Marek /2306/
TKB Toruń
16
Jabłoński Janusz /1447/
Dorjan Elbląg
 
17
Cichowlas Grzegorz /2248/
RSPB Radom
 
18
Gebauer Michał /2301/
TKB Toruń
19
Świniarski Tomasz /743/
Martin Club Poznań
20
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
21
Kucharski Krzysztof /2227/
ŁKB Łódź
 
22
Naprawca Christopher /2409/
Kuźnia Rybnik
 
23
Niedziela Michał /1749/
SkyBowling
 
24
Niedziela Krzysztof /1748/
Sky Bowling Wrocław
 
25
Szlezinger Jerzy /2126/
Kuźnia Rybnik
26
Kantecki Przemysław /1141/
TKB Toruń
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx