Mistrzostwa Polski Par

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2018-02-17 09:00 sobota) miejsca: 16/40
1
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
 
2
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
SKY Bowling Wrocław
3
Gapiński Kuba /787/
WKB Warszawa
4
Bielski Paweł /626/
WKB Warszawa
5
Ciećkiewicz Tymon /856/
WKB Warszawa
6
Wiśniewski Daniel /811/
WKB Warszawa
7
Rybicki Michał /20/
Sztorm Gdańsk
8
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
9
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
10
Kiełtyka Stanisław /628/
Sztorm Gdańsk
 
11
Naprawca Christopher /2409/
Kuźnia Rybnik
12
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
 
13
Perczak Paweł /2382/
SKB Siedlce
14
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
15
Dominiak Katarzyna /1841/
OKB Orzeł Opole
 
16
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
 
17
Dłużniewski Arkadiusz /2325/
SKB Siedlce
18
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
 
19
Głuchowski Daniel /2331/
SKB Siedlce
 
20
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
 
21
Stępniewski Dominik /0089/
WKB Warszawa
 
22
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
23
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
24
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
Grupa 2 (2018-02-17 13:00 sobota) miejsca: 0/40
1
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
2
Rdzeń Mariusz /326/
Dario Bowling Ostróda
 
3
Czuła Jarosław /1759/
KB Katowice
4
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
5
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
 
6
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
7
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB Łódź
 
8
Baniewski Krzysztof /2296/
Miraż Wrocław
9
Pomykała Jarosław /1051/
Miraż Wrocław
10
Zawadzki Józef /2242/
KB Suwałki
11
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
 
12
Lenart Krzysztof /198/
Miraż Wrocław
13
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
14
Brachaniec Michał /1585/
BT Silesia Sosnowiec
15
Rybicki Marek /2001/
ŁKB Łódź
16
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
17
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
18
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
 
19
Wiśniewski Maciej /2874/
KB Katowice
20
Langner Alexander /1849/
ŁKB Łódź
21
Nowak Przemysław /2079/
ŁKB Łódź
 
22
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
23
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
24
Pietraszek Janusz /1193/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
25
Kachelski Bartłomiej /2025/
ŁKB Łódź
26
Olejniczak Kamil /1185/
Dario Bowling Ostróda
27
Olejniczak Dariusz /1183/
Dario Bowling Ostróda
28
Olejniczak Tomek /1186/
Dario Bowling Ostróda
29
Sałkiewicz Artur /2062/
KB Suwałki
30
Kantecki Przemysław /1141/
TKB Toruń
31
Wójcik Adam /1463/
TKB Toruń
32
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB Toruń
33
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
34
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
35
Murzynowski Marek /639/
TKB Toruń
36
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
37
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
38
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
39
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
 
40
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx