Mistrzostwa Polski Trójek

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2018-02-18 09:00 niedziela) miejsca: 12/42
1
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
2
Rdzeń Mariusz /326/
Dario Bowling Ostróda
 
3
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
4
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
5
Zawadzki Józef /2242/
KB Suwałki
6
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
7
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
8
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
 
9
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
10
Olejniczak Kamil /1185/
Dario Bowling Ostróda
11
Olejniczak Dariusz /1183/
Dario Bowling Ostróda
12
Olejniczak Tomek /1186/
Dario Bowling Ostróda
13
Sałkiewicz Artur /2062/
KB Suwałki
14
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
15
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
16
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
17
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
18
Pietraszek Janusz /1193/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
19
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
20
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
 
21
Naprawca Christopher /2409/
Kuźnia Rybnik
22
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
 
23
Wojaczek Alina /2665/
Kuźnia Rybnik
24
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
25
Dominiak Katarzyna /1841/
OKB Orzeł Opole
 
26
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
 
27
Perczak Paweł /2382/
SKB Siedlce
 
28
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
29
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
 
30
Głuchowski Daniel /2331/
SKB Siedlce
Grupa 2 (2018-02-18 13:00 niedziela) miejsca: 14/42
1
Rybicki Marek /2001/
ŁKB Łódź
2
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
3
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB Łódź
4
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
 
5
Lenart Krzysztof /198/
Miraż Wrocław
6
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
7
Pomykała Jarosław /1051/
Miraż Wrocław
8
Brachaniec Michał /1585/
BT Silesia Sosnowiec
 
9
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
SKY Bowling Wrocław
10
Langner Alexander /1849/
ŁKB Łódź
11
Nowak Przemysław /2079/
ŁKB Łódź
12
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
 
13
Kachelski Bartłomiej /2025/
ŁKB Łódź
14
Kantecki Przemysław /1141/
TKB Toruń
15
Wójcik Adam /1463/
TKB Toruń
16
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB Toruń
17
Murzynowski Marek /639/
TKB Toruń
18
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
19
Ciećkiewicz Tymon /856/
WKB Warszawa
20
Wiśniewski Daniel /811/
WKB Warszawa
21
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
22
Linke Andrzej /129/
Bowling Team Sosnowiec
23
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
 
24
Wolik Daniel /1914/
Sky Bowling Wrocław
 
25
Hończak Jan /1456/
TKB Toruń
26
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
27
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
28
Kiełtyka Stanisław /628/
Sztorm Gdańsk
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx