Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2018-03-02 08:30 piątek) miejsca: 11/28
Sk?ad 1
 
1
Majdecki Damian /2389/
BMC Inowrocław
2
Pająk Mirosław /203/
Rodło Piła
3
Pająk Bożena /204/
Rodło Piła
 
4
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
 
5
Wojaczek Alina /2665/
Kuźnia Rybnik
6
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
 
7
Naprawca Christopher /2409/
Kuźnia Rybnik
8
Wierzbowski Paweł /749/
Perfekt 300 Bydgoszcz
9
Asajewicz Aleksej /2151/
Bowling Team Sosnowiec
10
Dąbrowski Paweł /827/
TKB Toruń
11
Dąbrowski Jarosław /826/
TKB Toruń
12
Chiliński Dariusz /1623/
TKB Toruń
13
Murzynowski Marek /639/
TKB Toruń
 
14
Ostaszyk Robert /1622/
TKB Toruń
15
Simińska Kamilla /1766/
TKB Toruń
16
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
17
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
Grupa 2 (2018-03-02 11:30 piątek) miejsca: 0/28
Sk?ad 2
1
Rehlis Aleksander /1846/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
2
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
3
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
4
Szatkowski Grzegorz /2093/
Bowlers Zielona Góra
5
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
6
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
7
Świniarski Tomasz /743/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
8
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
9
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
10
Świniarska Justyna /741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
11
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
 
12
Głuchowski Daniel /2331/
SKB Siedlce
13
Langner Alexander /1849/
ŁKB Łódź
14
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
15
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
16
Jaskulski Sebastian /1613/
SKB Siedlce
17
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
18
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
 
19
Zgraja Ireneusz /2927/
ZSBS Bastion Zamość
 
20
Kitka Daniel /2924/
ZSBS Bastion Zamość
21
Soroczyński Tomasz /1557/
OKB Orzeł Opole
22
Kantecki Przemysław /1141/
TKB Toruń
 
23
Pakuła Przemysław /2934/
ZSBS Bastion Zamość
 
24
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
 
25
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
26
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
27
Olejniczak Tomek /1186/
Dario Bowling Ostróda
28
Brachaniec Michał /1585/
Bowling Team Sosnowiec
Grupa 3 (2018-03-02 14:30 piątek) miejsca: 1/28
Sk?ad 3
 
1
Baniewski Krzysztof /2296/
Miraż Wrocław
2
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
 
3
Czuła Jarosław /1759/
KB Katowice
4
Bielski Paweł /626/
WKB Warszawa
 
5
Gajowy Grzegorz /2879/
SKB Siedlce
6
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
7
Preus Patryk /738/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
8
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
9
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
10
Nowak Przemysław /2079/
Perfekt 300 Bydgoszcz
11
Ciećkiewicz Tymon /856/
WKB Warszawa
 
12
Łydka Marta /2499/
Topory Sarkandera
13
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
 
14
Huszcza Krzysztof /2288/
KB Suwałki
15
Rybicki Marek /2001/
Perfekt 300 Bydgoszcz
16
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
17
Olesiński Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
18
Prokurat Piotr /2775/
SKB Siedlce
 
19
Kachelski Bartłomiej /2025/
ŁKB Łódź
 
20
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
 
21
Kozłowiec Marek /2510/
SKB Siedlce
22
Wójcik Adam /1463/
TKB Toruń
 
23
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
SKY Bowling Wrocław
24
Pietraszek Janusz /1193/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
25
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
26
Cichoracki Maciej /2157/
TKB Toruń
27
Krauze Marian /2048/
Sztorm Gdańsk
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx