Indywidualne Mistrzostwa Polski 2019

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2019-02-28 00:00 czwartek) miejsca: 56/120
Zapisy na trening oficjalny w czwartekZapisz się
1
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
2
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
3
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
4
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
5
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
6
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
7
Cichoracki Maciej /2157/
TKB Toruń
 
8
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
ŁKB Łódź
9
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
10
Pająk Mirek /203/
Klub Bowlingowy City Piła
11
Masłowski Paweł /1855/
KB Suwałki
12
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
 
13
Fularczyk Marek /2306/
TKB Toruń
14
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
 
15
Gozdowski Robert /2793/
WKB Warszawa
 
16
Golebiowski Jaroslaw /2980/
LKSG SPARTAN LUBLIN
17
Świniarski Tomasz /743/
Perfekt 300 Bydgoszcz
18
Świniarska Justyna /741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
19
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
20
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
 
21
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
22
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
23
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
 
24
Strzałkowski Krzysztof /1316/
Martin Club Poznań
 
25
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
 
26
Bobrowski Daniel /2811/
KB Suwałki
 
27
Łydka Marta /2499/
Retro Bowling Club
28
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
 
29
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
 
30
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
31
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
32
Preus Patryk /738/
Perfekt 300 Bydgoszcz
33
Bryłkowski Bartosz /154/
Sky Bowling Wrocław
34
Bryłkowska Magdalena /1804/
Sky Bowling Wrocław
35
Olesinski Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
36
Kachelski Bartłomiej /2025/
ŁKB Łódź
37
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
 
38
Czarnecki Witold /3020/
WKB Warszawa
 
39
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
40
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
 
41
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
42
Soroczyński Tomasz /1557/
OKB Orzeł Opole
 
43
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
 
44
Kiedrowska Anna /2220/
WKB Warszawa
 
45
Prokurat Piotr /2775/
SKB Siedlce
 
46
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
 
47
Zgraja Ireneusz /2927/
ZSBS Bastion Zamość
 
48
Pakuła Przemysław /2934/
ZSBS Bastion Zamość
 
49
Źwiernik Tomasz /2926/
ZSBS Bastion Zamość
 
50
Salwa Pawęł /3009/
ZKB Zielona Góra
 
51
Ścigała Barbara /3009/
ZKB Zielona Góra
 
52
Polakowska Natalia /2401/
KB Suwałki
 
53
Goryaynov Valeriy /2990/
Klub Bowlingowy City Piła
54
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
Klub Bowlingowy City Piła
 
55
Kozłowiec Marek /2510/
SKB Siedlce
 
56
Wrzyszczyńska Lucyna /2993/
Miraż Wrocław
57
Górski Wojciech /1862/
KB Suwałki
 
58
Szczytkowska Patrycja /2999/
ŁKB Łódź
 
59
Żuchowski Radosław /2375/
KB Suwałki
 
60
Wrzyszczyński Wojciech /2994/
Miraż Wrocław
61
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
62
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
 
63
Stanoch Justyna /3021/
Martin Club Poznań
 
64
Stanoch Justyna /3021/
Martin Club Poznań
Grupa 2 (2019-03-01 00:00 piątek) miejsca: 10/120
Zapisy na IMP 2019Zapisz się
1
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
2
Wierzbowski Paweł /749/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
3
Szczęsny Grzegorz /2027/
LKSG SPARTAN LUBLIN
4
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
5
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
 
6
Korkowski Kewin /2997/
Sztorm Gdańsk
7
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
8
Preus Patryk /738/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
9
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
ŁKB Łódź
10
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
11
Cichoracki Maciej /2157/
TKB Toruń
12
Drzewiecki Tomasz /2066/
Perfekt 300 Bydgoszcz
13
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
14
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
15
Wiśniewski Daniel /811/
WKB Warszawa
 
16
Rutkowska Paulina /2263/
Perfekt 300 Bydgoszcz
17
Asajewicz Aleksej /2151/
TKB Toruń
18
Pająk Mirek /203/
Klub Bowlingowy City Piła
19
Polanisz Emil /615/
WKB Warszawa
20
Masłowski Paweł /1855/
KB Suwałki
21
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
 
22
Czarnecki Witold /3020/
WKB Warszawa
 
23
Fularczyk Marek /2306/
TKB Toruń
 
24
Milo Marta /3077/
WKB Warszawa
 
25
Czarnecki Mikołaj /3014/
WKB Warszawa
 
26
Cichowlas Grzegorz /2248/
FIREBALLS PŁOCK
27
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
28
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
 
29
Gozdowski Robert /2793/
WKB Warszawa
30
Polanisz Mieczysław /728/
BMC Inowrocław
 
31
Golebiowski Jaroslaw /2980/
LKSG SPARTAN LUBLIN
32
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
33
Świniarski Tomasz /743/
Perfekt 300 Bydgoszcz
34
Świniarska Justyna /741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
35
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
36
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
 
37
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
38
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
39
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
 
40
Strzałkowski Krzysztof /1316/
Martin Club Poznań
 
41
Pastuszko Piotr /1114/
Miraż Wrocław
42
Pomykała Jarosław /1051/
Miraż Wrocław
43
Ryglowski Piotr /1074/
Miraż Wrocław
 
44
Stępniewski Dominik /0089/
WKB Warszawa
 
45
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
 
46
Bobrowski Daniel /2811/
KB Suwałki
 
47
Łydka Marta /2499/
Retro Bowling Club
48
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
49
Szatkowski Grzegorz /2093/
Bowlers Zielona Góra
50
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
 
51
Wojda Dariusz /2820/
Helios Olsztyn
 
52
Kozikowski Przemysław /2253/
Helios Olsztyn
53
Ciećkiewicz Tymon /856/
WKB Warszawa
54
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
 
55
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
56
Walczak Andrzej /2016/
Retro Bowling Club
57
Nowak Przemysław /2079/
Perfekt 300 Bydgoszcz
58
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
59
Bryłkowski Bartosz /154/
Sky Bowling Wrocław
60
Bryłkowska Magdalena /1804/
Sky Bowling Wrocław
61
Olesinski Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
62
Kachelski Bartłomiej /2025/
ŁKB Łódź
63
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
64
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
65
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
 
66
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
 
67
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
68
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
69
Pick Tomasz /2067/
Sky Bowling Wrocław
70
Szymczak Paweł /1059/
Sztorm Gdańsk
71
Kępiński Grzegorz /1768/
Retro Bowling Club
 
72
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
73
Soroczyński Tomasz /1557/
OKB Orzeł Opole
 
74
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
 
75
Czuła Krzysztof /2998/
Kuźnia Rybnik
 
76
Kochaniec Ewelina /3026/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
77
Kiedrowska Anna /2220/
WKB Warszawa
 
78
Prokurat Piotr /2775/
SKB Siedlce
79
Pietraszek Janusz /1193/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
80
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
 
81
Zgraja Ireneusz /2927/
ZSBS Bastion Zamość
 
82
Pakuła Przemysław /2934/
ZSBS Bastion Zamość
 
83
Źwiernik Tomasz /2926/
ZSBS Bastion Zamość
 
84
Salwa Pawęł /3009/
ZKB Zielona Góra
 
85
Ścigała Barbara /3009/
ZKB Zielona Góra
 
86
Baniewski Krzysztof /2296/
Miraż Wrocław
 
87
Szczytkowska Patrycja /2999/
ŁKB Łódź
88
Rdzeń Mariusz /326/
Dario Bowling Ostróda
 
89
Pagieła Aleksandra /2975/
Retro Bowling Club
90
Rybicki Marek /2001/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
91
Polakowska Natalia /2401/
KB Suwałki
92
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
Klub Bowlingowy City Piła
 
93
Goryaynov Valeriy /2990/
Klub Bowlingowy City Piła
94
Michalik Łukasz /2075/
Sky Bowling Wrocław
95
Górski Wojciech /1862/
KB Suwałki
 
96
Goss Anna /3107/
WKB Warszawa
97
Linke Andrzej /129/
Bowling Team Sosnowiec
 
98
Kozłowiec Marek /2510/
SKB Siedlce
 
99
Wrzyszczyńska Lucyna /2993/
Miraż Wrocław
 
100
Zarek Tomasz /2966/
LKSG SPARTAN LUBLIN
101
Kokurowski Zygmunt /1764/
Retro Bowling Club
 
102
Kaczanowski Piotr /3076/
WKB Warszawa
 
103
Żuchowski Radosław /2375/
KB Suwałki
 
104
Wrzyszczyński Wojciech /2994/
Miraż Wrocław
105
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
106
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
107
Murzynowski Marek /639/
TKB Toruń
 
108
Kudlinski Łukasz /2391/
BMC Inowrocław
 
109
Warcaba Jakub /2247/
Dario Bowling Ostróda
 
110
Stanoch Justyna /3021/
Martin Club Poznań
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx