Indywidualne Mistrzostwa Polski 2019

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2019-02-28 00:00 czwartek) miejsca: 66/120
Zapisy na trening oficjalny w czwartek
1
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
2
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
3
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
4
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
5
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
6
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
 
7
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
ŁKB Łódź
8
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
9
Pająk Mirek /203/
Klub Bowlingowy City Piła
10
Masłowski Paweł /1855/
KB Suwałki
11
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
12
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
13
Świniarski Tomasz /743/
Perfekt 300 Bydgoszcz
14
Świniarska Justyna /741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
15
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
16
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
 
17
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
18
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
19
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
 
20
Strzałkowski Krzysztof /1316/
Martin Club Poznań
 
21
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
 
22
Bobrowski Daniel /2811/
KB Suwałki
 
23
Łydka Marta /2499/
Retro Bowling Club
24
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
25
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
26
Preus Patryk /738/
Perfekt 300 Bydgoszcz
27
Bryłkowski Bartosz /154/
Sky Bowling Wrocław
28
Bryłkowska Magdalena /1804/
Sky Bowling Wrocław
29
Olesinski Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
30
Kachelski Bartłomiej /2025/
ŁKB Łódź
31
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
32
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
 
33
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
34
Soroczyński Tomasz /1557/
OKB Orzeł Opole
 
35
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
 
36
Kiedrowska Anna /2220/
WKB Warszawa
 
37
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
 
38
Zgraja Ireneusz /2927/
ZSBS Bastion Zamość
 
39
Pakuła Przemysław /2934/
ZSBS Bastion Zamość
 
40
Źwiernik Tomasz /2926/
ZSBS Bastion Zamość
 
41
Polakowska Natalia /2401/
KB Suwałki
 
42
Wrzyszczyńska Lucyna /2993/
Miraż Wrocław
43
Górski Wojciech /1862/
KB Suwałki
 
44
Szczytkowska Patrycja /2999/
ŁKB Łódź
 
45
Żuchowski Radosław /2375/
KB Suwałki
 
46
Wrzyszczyński Wojciech /2994/
Miraż Wrocław
47
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
48
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
 
49
Stanoch Justyna /3021/
Martin Club Poznań
 
50
Chałko Krzysztof /1859/
KB Suwałki
51
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
52
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
53
Ciećkiewicz Tymon /856/
WKB Warszawa
54
Polanisz Emil /615/
WKB Warszawa
Grupa 2 (2019-03-01 00:00 piątek) miejsca: 27/120
Zapisy na IMP 2019
1
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
2
Wierzbowski Paweł /749/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
3
Szczęsny Grzegorz /2027/
LKSG SPARTAN LUBLIN
4
Hulecka Agnieszka /2022/
MK Bowling Słupsk
5
Hulecki Janusz /2023/
MK Bowling Słupsk
 
6
Korkowski Kewin /2997/
Sztorm Gdańsk
7
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
8
Preus Patryk /738/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
9
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
ŁKB Łódź
10
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
11
Cichoracki Maciej /2157/
TKB Toruń
12
Drzewiecki Tomasz /2066/
Perfekt 300 Bydgoszcz
13
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
14
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
15
Wiśniewski Daniel /811/
WKB Warszawa
16
Asajewicz Aleksej /2151/
TKB Toruń
17
Pająk Mirek /203/
Klub Bowlingowy City Piła
18
Polanisz Emil /615/
WKB Warszawa
19
Masłowski Paweł /1855/
KB Suwałki
20
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
 
21
Czarnecki Witold /3020/
WKB Warszawa
 
22
Milo Marta /3077/
WKB Warszawa
 
23
Czarnecki Mikołaj /3014/
WKB Warszawa
 
24
Cichowlas Grzegorz /2248/
FIREBALLS PŁOCK
25
Silletti Alessandro /16/
WKB Warszawa
26
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
27
Polanisz Mieczysław /728/
BMC Inowrocław
 
28
Golebiowski Jaroslaw /2980/
LKSG SPARTAN LUBLIN
29
Świniarski Tomasz /743/
Perfekt 300 Bydgoszcz
30
Świniarska Justyna /741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
31
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
32
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
 
33
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
34
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
35
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
 
36
Strzałkowski Krzysztof /1316/
Martin Club Poznań
 
37
Pastuszko Piotr /1114/
Miraż Wrocław
38
Pomykała Jarosław /1051/
Miraż Wrocław
 
39
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
 
40
Bobrowski Daniel /2811/
KB Suwałki
 
41
Łydka Marta /2499/
Retro Bowling Club
42
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
43
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
 
44
Kozikowski Przemysław /2253/
Helios Olsztyn
45
Ciećkiewicz Tymon /856/
WKB Warszawa
46
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
 
47
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
48
Walczak Andrzej /2016/
Retro Bowling Club
49
Nowak Przemysław /2079/
Perfekt 300 Bydgoszcz
50
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
51
Bryłkowski Bartosz /154/
Sky Bowling Wrocław
52
Bryłkowska Magdalena /1804/
Sky Bowling Wrocław
53
Olesinski Krzysztof /792/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
54
Kachelski Bartłomiej /2025/
ŁKB Łódź
55
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
56
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
 
57
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
 
58
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
59
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
60
Pick Tomasz /2067/
Sky Bowling Wrocław
61
Szymczak Paweł /1059/
Sztorm Gdańsk
 
62
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
63
Soroczyński Tomasz /1557/
OKB Orzeł Opole
 
64
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
 
65
Czuła Krzysztof /2998/
Kuźnia Rybnik
 
66
Kiedrowska Anna /2220/
WKB Warszawa
67
Pietraszek Janusz /1193/
Bowling-shop.pl Bolesławiec
 
68
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
 
69
Zgraja Ireneusz /2927/
ZSBS Bastion Zamość
 
70
Pakuła Przemysław /2934/
ZSBS Bastion Zamość
 
71
Źwiernik Tomasz /2926/
ZSBS Bastion Zamość
 
72
Baniewski Krzysztof /2296/
Miraż Wrocław
 
73
Szczytkowska Patrycja /2999/
ŁKB Łódź
74
Rdzeń Mariusz /326/
Dario Bowling Ostróda
 
75
Pagieła Aleksandra /2975/
Retro Bowling Club
76
Rybicki Marek /2001/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
77
Polakowska Natalia /2401/
KB Suwałki
78
Michalik Łukasz /2075/
Sky Bowling Wrocław
79
Górski Wojciech /1862/
KB Suwałki
 
80
Goss Anna /3107/
WKB Warszawa
 
81
Wrzyszczyńska Lucyna /2993/
Miraż Wrocław
 
82
Zarek Tomasz /2966/
LKSG SPARTAN LUBLIN
83
Kokurowski Zygmunt /1764/
Retro Bowling Club
 
84
Kaczanowski Piotr /3076/
WKB Warszawa
 
85
Żuchowski Radosław /2375/
KB Suwałki
 
86
Wrzyszczyński Wojciech /2994/
Miraż Wrocław
87
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
88
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
 
89
Warcaba Jakub /2247/
Dario Bowling Ostróda
 
90
Stanoch Justyna /3021/
Martin Club Poznań
 
91
Chałko Krzysztof /1859/
KB Suwałki
92
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
 
93
Kudlinski Łukasz /2391/
BMC Inowrocław
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx