INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW - WETERANÓW 2019

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2019-05-16 19:00 czwartek) miejsca: 16/16
Lista jest pusta
Grupa 2 (2019-05-17 11:00 piątek) miejsca: 0/16 (Graczy na waiting list: 1)
 
1
Goryaynov Valeriy /2990/
Klub Bowlingowy City Piła
2
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
3
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
Klub Bowlingowy City Piła
4
Krauze Marian /2048/
Sztorm Gdańsk
5
Zawadzki Józef /2242/
KB Suwałki
6
Brodowski Roman /642/
Martin Club Poznań
7
Wróblewski Jacek /1925/
FIREBALLS PŁOCK
8
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
9
Murzynowski Marek /639/
TKB Toruń
 
10
Hończak Jan /1456/
TKB Toruń
 
11
Wojaczek Alina /2665/
Kuźnia Rybnik
12
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
13
Kłopotowski Ryszard /2037/
Sztorm Gdańsk
14
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
15
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
16
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
 
17
Stanoch Justyna /3021/
Martin Club Poznań
Grupa 3 (2019-05-17 15:00 piątek) miejsca: 0/16 (Graczy na waiting list: 9)
1
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
2
Hulecki Janusz /2023/
Klub Bowlingowy City Piła
3
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
4
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
5
Hulecka Agnieszka /2022/
Klub Bowlingowy City Piła
6
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
Klub Bowlingowy City Piła
7
Pankau Witold /254/
LKB Leszno
8
Charęziński Marek /45/
LKB Leszno
9
Asajewicz Aleksej /2151/
TKB Toruń
 
10
Goryaynov Valeriy /2990/
Klub Bowlingowy City Piła
 
11
Juraszek Andrzeja /2984/
Kuźnia Rybnik
12
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
13
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
14
Krauze Marian /2048/
Sztorm Gdańsk
15
Pająk Stefan /1050/
Klub Bowlingowy City Piła
16
Pająk Mirosław /203/
Klub Bowlingowy City Piła
17
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
18
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
 
19
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
ŁKB Łódź
20
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
 
21
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
22
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
23
Murzynowski Marek /639/
TKB Toruń
24
Kłopotowski Ryszard /2037/
Sztorm Gdańsk
25
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
Grupa 4 (2019-05-17 19:00 piątek) miejsca: 0/16 (Graczy na waiting list: 7)
 
1
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
2
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
3
Zawadzki Józef /2242/
KB Suwałki
 
4
Fabisiak Marekrek /2860/
Perfekt 300 Bydgoszcz
5
Jaskulski Sebastian /1613/
SKB Siedlce
6
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
7
Kiełtyka Stanisław /628/
Sztorm Gdańsk
 
8
Fularczyk Marek /2306/
TKB Toruń
9
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
10
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
11
Skorupa Jacek /1063/
TKB Toruń
12
Murzynowski Marek /639/
TKB Toruń
13
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
 
14
Rychwicki Damian /2390/
BMC Inowrocław
15
Polanisz Mieczysław /728/
BMC Inowrocław
 
16
Mastalerek Jarosław /2392/
BMC Inowrocław
17
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
18
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
19
Dębowski Jacek /2041/
Martin Club Poznań
 
20
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
21
Bryłkowski Janusz /146/
Sky Bowling Wrocław
22
Leszczyński Robert /145/
Sky Bowling Wrocław
23
Szatkowski Grzegorz /2093/
Bowlers Zielona Góra
Grupa 5 (2019-05-18 08:00 sobota) miejsca: 0/16
1
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
2
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
3
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
 
4
Hończak Jan /1456/
TKB Toruń
5
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
 
6
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
 
7
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
8
Bryłkowski Janusz /146/
Sky Bowling Wrocław
9
Trójczak Krzysztof /1722/
ZSBS Bastion Zamość
 
10
Stanoch Justyna /3021/
Martin Club Poznań
11
Żurawik Jerzy /1774/
Martin Club Poznań
12
Leszczyński Robert /145/
Sky Bowling Wrocław
 
13
Czarnecki Witold /3020/
WKB Warszawa
14
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
15
Szatkowski Grzegorz /2093/
Bowlers Zielona Góra
 
16
Fabisiak Marek /2860/
Perfekt 300 Bydgoszcz
Grupa 6 (2019-05-18 12:00 sobota) miejsca: 0/16 (Graczy na waiting list: 7)
1
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
2
Hulecki Janusz /2023/
Klub Bowlingowy City Piła
3
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
4
Hulecka Agnieszka /2022/
Klub Bowlingowy City Piła
5
Charęziński Marek /45/
LKB Leszno
6
Pankau Witold /254/
LKB Leszno
 
7
Juraszek Andrzeja /2984/
Kuźnia Rybnik
8
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
9
Pająk Stefan /1050/
Klub Bowlingowy City Piła
10
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
11
Pająk Mirosław /203/
Klub Bowlingowy City Piła
12
Asajewicz Aleksej /2151/
TKB Toruń
 
13
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
 
14
Bitala Petr /3018/
Retro Bowling Club
15
Zawadzki Józef /2242/
KB Suwałki
16
Jaskulski Sebastian /1613/
SKB Siedlce
 
17
Fabisiak Marekarek /2860/
Perfekt 300 Bydgoszcz
18
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
19
Flisykowska Magda /988/
TKB Toruń
20
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
21
Bryłkowski Janusz /146/
Sky Bowling Wrocław
22
Leszczyński Robert /145/
Sky Bowling Wrocław
23
Boruciński Tadeusz /869/
WB Bowl Warszawa
Grupa 7 (2019-05-18 16:00 sobota) miejsca: 0/16 (Graczy na waiting list: 6)
 
1
Wrzyszczyńska Lucyna /2993/
Miraż Wrocław
2
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
 
3
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
ŁKB Łódź
 
4
Wrzyszczyński Wojciech /2994/
Miraż Wrocław
5
Walor Michał /1283/
Bowling Team Sosnowiec
6
Linke Andrzej /129/
Bowling Team Sosnowiec
 
7
Kiedrowski Roman /69/
WKB Warszawa
8
Krzepkowski Jarosław /752/
Bowling Team Sosnowiec
 
9
Juszczyk Leszek /118/
Bowling Team Sosnowiec
10
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
11
Pick Tomasz /2067/
Sky Bowling Wrocław
 
12
Szczęsny Grzegorz /2027/
LKSG SPARTAN LUBLIN
13
Szymczak Paweł /1059/
Sztorm Gdańsk
14
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
15
Kiełtyka Stanisław /628/
Sztorm Gdańsk
 
16
Fularczyk Marek /2306/
TKB Toruń
17
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
18
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
 
19
Dąbkowska Ewa /3008/
Sky Bowling Wrocław
20
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
 
21
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
22
Boruciński Tadeusz /869/
WB Bowl Warszawa
Grupa 8 (2019-05-18 20:00 sobota) miejsca: 0/16 (Graczy na waiting list: 4)
 
1
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
2
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
 
3
Rychwicki Damian /2390/
BMC Inowrocław
4
Polanisz Mieczysław /728/
BMC Inowrocław
5
Ochental Roman /1797/
ŁKB Łódź
 
6
Mastalerek Jarosław /2392/
BMC Inowrocław
7
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
 
8
Wojaczek Alina /2665/
Kuźnia Rybnik
9
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
10
Gnyska Piotr /1995/
Sztorm Gdańsk
 
11
Dąbkowska Ewa /3008/
Sky Bowling Wrocław
 
12
Gackowski Janusz /2785/
TKB Toruń
 
13
Gackowska Mirosława /2786/
TKB Toruń
 
14
Stanoch Justyna /3021/
Martin Club Poznań
15
Trójczak Krzysztof /1722/
ZSBS Bastion Zamość
16
Żurawik Jerzy /1774/
Martin Club Poznań
17
Linke Andrzej /129/
Bowling Team Sosnowiec
 
18
Juszczyk Leszek /118/
Bowling Team Sosnowiec
 
19
Juszczyk Leszek /118/
Bowling Team Sosnowiec
20
Boruciński Tadeusz /869/
WB Bowl Warszawa
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx