Liga Regionalna

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2018-12-01 08:30 sobota) miejsca: 0/31
 
1
Gołębiowski Jarosław /2980/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
2
Dłużniewski Dariusz /2965/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
3
Zarek Tomasz /2966/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
4
Kochaniec Ewelina /3026/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
5
Szczęsny Grzegorz /2027/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
6
Czuła Krzysztof /2998/
Kuźnia Rybnik
7
Stępniewski Dominik /89/
WKB Warszawa
 
8
Tuszko Łukasz /2616/
WKB Warszawa
9
Wiśniewski Błażej /777/
WKB Warszawa
 
10
Kozikowski Przemysław /2253/
Helios Olsztyn
11
Sowul Elke /2100/
Helios Olsztyn
 
12
Wojda Dariusz /2820/
Helios Olsztyn
 
13
Szydłowski Bartosz /1988/
Sportbowling.pl Włocławek
14
Rogacka Jadwiga /2021/
Sportbowling.pl Włocławek
 
15
Włodarski Robert /2400/
Sportbowling.pl Włocławek
16
Romelczyk Jacek /1987/
Sportbowling.pl Włocławek
 
17
Dąbkowska Ewa /3008/
Sky Bowling Wrocław
 
18
Sobolewski Maciej /3045/
RSPB Radom
 
19
Czapla Mateusz /3073/
RSPB Radom
 
20
Kruk Rafał /2995/
RSPB Radom
 
21
Pagieła Aleksandra /2975/
Retro Bowling Club
 
22
Kępiński Dawid /2132/
Retro Bowling Club
 
23
Kępiński Mieczysław /3043/
Retro Bowling Club
 
24
Kitka Daniel /2924/
ZSBS Bastion Zamość
 
25
Zgraja Ireneusz /2927/
ZSBS Bastion Zamość
 
26
Źwiernik Tomasz /2926/
ZSBS Bastion Zamość
 
27
Panas-Kitka Kinga /2923/
ZSBS Bastion Zamość
28
Szulc Anita /2243/
KB Suwałki
29
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
30
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
31
Zawadzki Józef /2242/
KB Suwałki
Grupa 2 (2019-03-23 08:30 sobota) miejsca: 0/25
1
Grubecki Roger /2284/
Bowlers Zielona Góra
 
2
Bobrowski Daniel /2811/
KB Suwałki
 
3
Seredziński Kamil /3035/
KB Suwałki
 
4
Żuchowski Radosław /2375/
KB Suwałki
 
5
Połatyński Marcin /3012/
OKB Ostrołęka
 
6
Połatyński Łukasz /3000/
OKB Ostrołęka
 
7
Kupis Karol /3104/
OKB Ostrołęka
 
8
Staśkiewicz Paweł /2988/
OKB Ostrołęka
 
9
Pawlak Mateusz /3003/
ZKB Zielona Góra
 
10
Zawadzki Mirek /3004/
ZKB Zielona Góra
 
11
Bogacz Zbigniew /3002/
ZKB Zielona Góra
 
12
Młynarczak Krzysztof /3005/
ZKB Zielona Góra
 
13
Adrabiński Wiesław /3114/
Perfekt 300 Bydgoszcz
14
Paganin Valter /1608/
ZSBS Bastion Zamość
15
Trójczak Krzysztof /1722/
ZSBS Bastion Zamość
 
16
Swatowski Robert /3110/
ZSBS Bastion Zamość
 
17
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
 
18
Salwa Paweł /3009/
ZKB Zielona Góra
 
19
Ścigała Barbara /3010/
ZKB Zielona Góra
 
20
Dąbrowski Michał /2526/
ZKB Zielona Góra
 
21
Ksionda Piotr /3001/
ZKB Zielona Góra
22
Urban Hanna /2046/
Sztorm Gdańsk
23
Orchowski Jan /1547/
Sztorm Gdańsk
24
Kłopotowski Ryszard /2037/
Sztorm Gdańsk
 
25
Pabiniak Aleks /1566/
Zorza Namysłów
Grupa 3 (2019-06-01 08:30 sobota) miejsca: 1/48
 
1
Szczepaniak Alex /2741/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
2
Adrabiński Tomasz /3074/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
3
Muszyński Piotr /2861/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
4
Fabisiak Marek /2860/
Perfekt 300 Bydgoszcz
5
Pabiniak Łukasz /1750/
Zorza Namysłów
6
Pabiniak Dawid /1567/
Zorza Namysłów
7
Kowalik Mariusz /1939/
Zorza Namysłów
8
Pabiniak Patryk /1052/
Zorza Namysłów
 
9
Węgrzyn Igor /1959/
Zorza Namysłów
10
Watoła Mariusz /2096/
Kuźnia Rybnik
 
11
Rzonsik Tomasz /2101/
Kuźnia Rybnik
 
12
Szlezinger Jerzy /2126/
Kuźnia Rybnik
 
13
Wywrot Krzysztof /2118/
Kuźnia Rybnik
 
14
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
 
15
Juraszek Andrzej /2984/
Kuźnia Rybnik
 
16
Naprawca Christopher /2409/
Kuźnia Rybnik
17
Kosiec Zbigniew /2088/
Kuźnia Rybnik
 
18
Gozdowski Robert /2793/
WKB Warszawa
 
19
Piaszczyński Michał /3013/
WKB Warszawa
20
Gapiński Kuba /787/
WKB Warszawa
21
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
22
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
 
23
Czarnecki Witold /3020/
WKB Warszawa
 
24
Kiedrowska Anna /2220/
WKB Warszawa
 
25
Czarnecki Mikołaj /3014/
WKB Warszawa
 
26
Kiedrowski Roman /69/
WKB Warszawa
 
27
Goss Anna /3107/
WKB Warszawa
 
28
Kaczanowski Piotr /3076/
WKB Warszawa
 
29
Krekora Magdalena /2881/
WKB Warszawa
 
30
Sopek Grzegorz /2959/
WKB Warszawa
 
31
Zioło Radosław /3027/
WKB Warszawa
32
Michalik Łukasz /2075/
Sky Bowling Wrocław
33
Pick Tomasz /2067/
Sky Bowling Wrocław
 
34
Kozłowska Magda /3029/
Sky Bowling Wrocław
 
35
Pick Michał /2981/
Sky Bowling Wrocław
 
36
Kasprzak Michał /2621/
Bowlers Zielona Góra
 
37
Wychowałek Artur /2532/
Bowlers Zielona Góra
 
38
Marciniak Tomasz /2609/
Bowlers Zielona Góra
39
Szatkowski Grzegorz /2093/
Bowlers Zielona Góra
40
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
41
Gnyska Piotr /1995/
Sztorm Gdańsk
42
Pretorius Bartosz /2249/
Sztorm Gdańsk
 
43
Gigoń Sylwester /3111/
Sztorm Gdańsk
 
44
Zarek Tomasz /2966/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
45
Dłużniewski Dariusz /2965/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
46
Gołębiowski Jarosław /2980/
LKSG SPARTAN LUBLIN
 
47
Szczęsny Grzegorz /2027/
LKSG SPARTAN LUBLIN
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx