Martin Cup 2019

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2019-11-07 11:00 czwartek) miejsca: 75/150
 
1
Sopek Grzegorz /2959/
WKB Warszawa
 
2
Kaczanowski Piotr /3076/
WKB Warszawa
3
Pająk Bożena /204/
Klub Bowlingowy City Piła
4
Nguen Roman /1998/
ŁKB Łódź
5
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
6
Pająk Mirosław /203/
Klub Bowlingowy City Piła
7
Czarnecki Mikołaj /3014/
WKB Warszawa
8
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB Łódź
 
9
Piluch Piotr /52/
WKB Warszawa
10
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
 
11
Zioło Radosław /3027/
WKB Warszawa
12
Ryngwelska Iga /2136/
Sky Bowling Wrocław
13
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
 
14
Cichowlas Grzegorz /2248/
FIREBALLS PŁOCK
15
Janicki Tomasz /194/
WKB Warszawa
 
16
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
17
Hulecki Janusz /2023/
Klub Bowlingowy City Piła
18
Kwiatkowski Maciej /1224/
OKB Orzeł Opole
19
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
20
Hulecka Agnieszka /2022/
Klub Bowlingowy City Piła
21
Kręgielski Szymon /1461/
ŁKB Łódź
 
22
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
 
23
Źwiernik Tomasz /2926/
ZSBS Bastion Zamość
24
Żurawik Jerzy /1774/
Martin Club Poznań
 
25
Wrzyszczyński Wojciech /2994/
Miraż Wrocław
 
26
Seredzińska Paulina /3214/
KB Suwałki
 
27
Seredziński Kamil /3035/
KB Suwałki
28
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB Łódź
 
29
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
30
Zawadzki Józef /2242/
KB Suwałki
 
31
Józefko Jacek /3201/
ZSBS Bastion Zamość
32
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
 
33
Szczytkowska Patrycja /2999/
ŁKB Łódź
 
34
Knafel Leszek /3195/
ZSBS Bastion Zamość
 
35
Kleban Wojciech /3198/
ZSBS Bastion Zamość
36
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
 
37
Wrzyszczyńska Lucyna /2993/
Miraż Wrocław
 
38
Rojek Dariusz /2627/
SKB Siedlce
 
39
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
ŁKB Łódź
 
40
Głuchowski Daniel /2331/
SKB Siedlce
41
Żukowski Tomasz /1854/
KB Suwałki
42
Preus Patryk /738/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
43
Chomicz Dominik /3030/
KB Suwałki
44
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
45
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB Łódź
46
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
 
47
Staśkiewicz Paweł /2988/
OKB Ostrołęka
 
48
Pękała Piotr /1226/
Perfekt 300 Bydgoszcz
49
Cichoracki Maciej /2157/
Perfekt 300 Bydgoszcz
50
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
 
51
Korkowski Kewin /2997/
Sztorm Gdańsk
 
52
Strzałkowski Krzysztof /1316/
Martin Club Poznań
 
53
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
54
Łydka Marta /2499/
Retro Bowling Club
55
Jaskulski Sebastian /1613/
Perfekt 300 Bydgoszcz
56
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
Klub Bowlingowy City Piła
57
Lutowski Tomasz /860/
Martin Club Poznań
58
Kwiatkowski Karol /929/
Sky Bowling Wrocław
 
59
Krajewski Tomasz /2407/
Dario Bowling Ostróda
60
Charęzińska Lucyna /959/
Dario Bowling Ostróda
 
61
Kozikowski Przemysław /2253/
Helios Olsztyn
62
Świniarski Tomasz /743/
Sztorm Gdańsk
63
Korkowski Ryszard /1546/
Sztorm Gdańsk
64
Merklejn Joanna /783/
Miraż Wrocław
65
Sowul Elke /2100/
Helios Olsztyn
 
66
Goryaynov Valeriy /2990/
Klub Bowlingowy City Piła
67
Rybicka Joanna /225/
Sztorm Gdańsk
 
68
Wojda Dariusz /2820/
Helios Olsztyn
69
Świniarska Justyna /741/
Sztorm Gdańsk
70
Kosiec Zbigniew /2088/
Retro Bowling Club
 
71
Wojda Barbara /3092/
Helios Olsztyn
 
72
Wojaczek Alina /2665/
Retro Bowling Club
73
Nowak Przemysław /2079/
Martin Club Poznań
74
Rybicki Marek /2001/
Martin Club Poznań
75
Walczak Andrzej /2016/
Retro Bowling Club
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx