Mistrzostwa Polski Par i Trójek

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2012-10-26 13:30 piątek) miejsca: 24/24
Lista jest pusta
Grupa 2 (2012-10-26 17:00 piątek) miejsca: 0/24
1
Polanisz Emil /615/
MARTIN CLUB 2000
2
Preus Patryk /738/
MARTIN CLUB 2000
3
Mastalerek Jarosław /1871/
BOWLING MAGIC CLUB
 
4
Rojewski Zbigniew /815/
BOWLING MAGIC CLUB
5
Polanisz Mieczysław /728/
BOWLING MAGIC CLUB
 
6
Tomczak Grzegorz /1872/
BOWLING MAGIC CLUB
 
7
Ambroziak Piotr /1878/
BOWLING MAGIC CLUB
8
Rzońca Zbyszek /1714/
PSPB BIAŁYSTOK
 
9
Doroszko Paweł /1757/
PSPB BIAŁYSTOK
 
10
Rybicki Tomasz /8/
UNISOFT GDYNIA
11
Rybicki Michał /20/
UNISOFT GDYNIA
12
Rybicki Kazimierz /226/
UNISOFT GDYNIA
13
Sworczuk Janusz /59/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
14
Kastner Brajan /1206/
KCKB JURA
15
Ziółkowski Aleksander /1705/
TKB TORUŃ
16
Wójcik Adam /1463/
TKB TORUŃ
17
Horbatowicz Maria /1609/
KCKB JURA
18
Pastuszak Dorota /1771/
KCKB JURA
19
Stępień Aleksander /1312/
KB MK Koszalin
20
Olejniczak Tomek /1186/
OKS OSTRÓDA
21
Olejniczak Kamil /1185/
OKS OSTRÓDA
22
Ciećkiewicz Tymoteusz /856/
WKB
23
Murzynowski Marek /639/
ORŁY BYDGOSZCZ
24
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ
Grupa 3 (2012-10-27 10:00 sobota) miejsca: 0/24 (Graczy na waiting list: 2)
1
Pawluszak Szymon /922/
MARTIN CLUB 2000
2
Przezpolewski Marek /17/
MARTIN CLUB 2000
3
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
4
Olesiński Krzysztof /792/
KB EMKA KOSZALIN
5
Korkowski Ryszard /1546/
TKB TORUŃ
6
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
7
Bentkowski Mariusz /971/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
8
Daraż Alicja /1729/
TKB TORUŃ
9
Januszewska Julia /1594/
OKS OSTRÓDA
10
Zengota Zenon /1290/
TKB TORUŃ
11
Jaskulski Sebastian /1613/
KCKB JURA
12
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB TORUŃ
13
Linke Andrzej /129/
KB JURA KATOWICE
14
Matyśniak Dariusz /1029/
KB KATOWICE
15
Żołnowski Paweł /1545/
TKB TORUŃ
16
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
17
Lewicka Ewa /1875/
BOWLING MAGIC CLUB
18
Szczęsna Justyna /1876/
BOWLING MAGIC CLUB
19
Mital Piotr /1590/
RSPB RADOM
20
Śliwiński Sławomir /1591/
RSPB RADOM
21
Piotrowski Kuba /832/
KCKB JURA
22
Janicki Tomasz /194/
WKB
23
Kantyka Dawid /1187/
KB KATOWICE
24
Błaszczak Adam /803/
TKB TORUŃ
25
Donke Dariusz /1835/
WB Bowl Warszawa
26
Kantecki Przemysław /1141/
TKB TORUŃ
Grupa 4 (2012-10-27 13:30 sobota) miejsca: 0/24 (Graczy na waiting list: 1)
1
Kiedrowska Małgorzata /136/
KCKB JURA
2
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ
3
Gapiński Kuba /787/
WKB
4
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL OŻARÓW
5
Michalus Marta /167/
MARTIN CLUB 2000
6
Musialik Mariusz /31/
KCKB JURA
7
Antuszewicz Przemysław /44/
KCKB JURA
8
Skorupa Jacek /1063/
TKB TORUŃ
9
Szpański Dawid /197/
WKB
10
Ges Rafał /620/
WKB
11
Baranowski Jarosław /1800/
KCKB JURA
12
Pietraszek Janusz /1193/
KCKB JURA
13
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ
14
Grzybowska Felinda /91/
WKB
15
Paganin Valter /1608/
KCKB JURA
16
Brachaniec Michał /1585/
KCKB JURA
17
Martin Adam /169/
MARTIN CLUB 2000
18
Lutowski Tomasz /860/
MARTIN CLUB 2000
19
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
20
Saetgareeva Misztal Zulfia /794/
KB RODŁO PIŁA
21
Wiśniewski Błażej /777/
WB BOWL OŻARÓW
22
Wiśniewski Daniel /811/
KSBB KWIDZYN
23
Daraż Izabela /1728/
TKB TORUŃ
24
Daraż Adam /1638/
TKB TORUŃ
25
Suwała Maciej /1562/
KCKB JURA
Grupa 5 (2012-10-28 10:00 niedziela) miejsca: 0/36
1
Baranowski Jarosław /1800/
KCKB JURA
2
Pietraszek Janusz /1193/
KCKB JURA
3
Paganin Valter /1608/
KCKB JURA
4
Michalus Marta /167/
MARTIN CLUB 2000
5
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL OŻARÓW
6
Charęziński Marek /45/
WB BOWL OŻARÓW
7
Zengota Zenon /1290/
SZTORM BC GDAŃSK
8
Jaskulski Sebastian /1613/
KCKB JURA
9
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB TORUŃ
10
Żołnowski Paweł /1545/
TKB TORUŃ
11
Januszewska Julia /1594/
OKS OSTRÓDA
12
Pastuszak Dorota /1771/
KCKB JURA
13
Horbatowicz Maria /1609/
KCKB JURA
14
Daraż Izabela /1728/
TKB TORUŃ
15
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
16
Mastalerek Jarosław /1871/
BOWLING MAGIC CLUB
 
17
Rojewski Zbigniew /815/
BOWLING MAGIC CLUB
18
Polanisz Mieczysław /728/
BOWLING MAGIC CLUB
 
19
Tomczak Grzegorz /1872/
BOWLING MAGIC CLUB
 
20
Ambroziak Piotr /1878/
BOWLING MAGIC CLUB
 
21
Waliński Łukasz /1877/
BOWLING MAGIC CLUB
22
Korkowski Ryszard /1546/
TKB TORUŃ
23
Mital Piotr /1590/
RSPB RADOM
24
Śliwiński Sławomir /1591/
RSPB RADOM
25
Daraż Adam /1638/
TKB TORUŃ
 
26
Rybicki Tomasz /8/
UNISOFT GDYNIA
27
Rybicki Michał /20/
UNISOFT GDYNIA
28
Rybicki Kazimierz /226/
UNISOFT GDYNIA
29
Szczęsna Justyna /1876/
BOWLING MAGIC CLUB
30
Lewicka Ewa /1875/
BOWLING MAGIC CLUB
 
31
Lewicki Karol /1874/
BOWLING MAGIC CLUB
32
Chiliński Dariusz /1623/
TKB TORUŃ
33
Daraż Alicja /1729/
TKB TORUŃ
34
Grzybowska Felinda /91/
WKB
35
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ
36
Kastner Brajan /1206/
KCKB JURA
Grupa 6 (2012-10-28 13:30 niedziela) miejsca: 0/36
1
Kiedrowska Małgorzata /136/
KCKB JURA
2
Antuszewicz Przemysław /44/
KCKB JURA
3
Musialik Mariusz /31/
KCKB JURA
4
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ
5
Gapiński Kuba /787/
WKB
6
Szpański Dawid /197/
WKB
7
Janicki Tomasz /194/
WKB
8
Ges Rafał /620/
WKB
9
Polanisz Emil /615/
MARTIN CLUB 2000
10
Brachaniec Michał /1585/
KCKB JURA
11
Preus Patryk /738/
MARTIN CLUB 2000
12
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
13
Martin Adam /169/
MARTIN CLUB 2000
14
Piotrowski Kuba /832/
KCKB JURA
15
Wiśniewski Błażej /777/
WB BOWL OŻARÓW
16
Wiśniewski Daniel /811/
KSBB KWIDZYN
17
Pawluszak Szymon /922/
MARTIN CLUB 2000
18
Lutowski Tomasz /860/
MARTIN CLUB 2000
19
Przezpolewski Marek /17/
MARTIN CLUB 2000
20
Suwała Maciej /1562/
KCKB JURA
21
Wójcik Adam /1463/
TKB TORUŃ
22
Kręgielski Szymon /1461/
TKB TORUŃ
23
Ziółkowski Aleksander /1705/
TKB TORUŃ
24
Olesiński Krzysztof /792/
KB EMKA KOSZALIN
25
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
26
Stępień Aleksander /1312/
KB EMKA KOSZALIN
27
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
28
Bentkowski Mariusz /971/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
29
Kantyka Dawid /1187/
KB KATOWICE
30
Błaszczak Adam /803/
TKB TORUŃ
31
Skorupa Jacek /1063/
TKB TORUŃ
32
Sworczuk Janusz /59/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
33
Linke Andrzej /129/
KB JURA KATOWICE
34
Matyśniak Dariusz /1029/
KB KATOWICE
35
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ
36
Wójcik Sebastian /778/
WKB
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx