Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2014-04-04 08:15 piątek) miejsca: 0/24
Short Men
1
Kantecki Przemysław /1141/
TKB TORUŃ
2
Kokurowski Zygmunt /1764/
KCKB JURA
3
Kwiatkowski Karol /929/
WKB WARSZAWA
4
Ziółkowski Aleksander /1705/
TKB TORUŃ
5
Zengota Zenon /1290/
TKB TORUŃ
6
Zieliński Sylwester /43/
KCKB JURA
7
Szpański Dawid /197/
WKB WARSZAWA
8
Rzońca Zbyszek /1714/
PSPB BIAŁYSTOK
9
Górski Wojciech /1862/
SKB SUWAŁKI
10
Rehlis Aleksander /1846/
KB MK KOSZALIN
11
Pabiniak Mateusz /1751/
ZORZA BILA NAMYSŁÓW
12
Langner Alexander /1849/
KB MK KOSZALIN
13
Kantyka Dawid /1187/
KB KATOWICE
14
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB TORUŃ
 
15
Firkowski Hubert /1858/
SKB SUWAŁKI
 
16
Czuła Jarosław /1759/
KB KATOWICE
17
Ciostek Dariusz /1843/
SZTORM BC GDAŃSK
18
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
19
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ
20
Wójcik Sebastian /778/
WKB WARSZAWA
21
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
 
22
Liśkiewicz Jakub /1704/
TKB TORUŃ
23
Mital Piotr /1590/
ABC PŁOCK
24
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
Grupa 2 (2014-04-04 12:45 piątek) miejsca: 0/12
Short Women
1
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL WARSZAWA
2
Flisykowska Magda /988/
TKB TORUŃ
3
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ WROCŁAW
4
Przyżycka Jagoda /1207/
TKB TORUŃ
5
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
6
Frost Greta /51/
KCKB JURA
7
Pieszak Monika /1893/
BOWLING MAGIC CLUB
8
Hulecka Agnieszka /2022/
KB MK BOWLING SŁUPSK
9
Kiedrowska Małgorzata /136/
KCKB JURA
10
Grzybowska Felinda /91/
WKB WARSZAWA
11
Zielińska Beata /2032/
KCKB JURA
12
Simińska Kamilla /1766/
TKB TORUŃ
Grupa 3 (2014-04-04 16:00 piątek) miejsca: 0/24
Short Men
1
Błaszczak Adam /803/
TKB TORUŃ
2
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
3
Antuszewicz Tonio /44/
KCKB JURA
4
Rybicki Marek /2001/
MARTIN CLUB 2000
5
Rdzeń Mariusz /326/
WB BOWL WARSZAWA
6
Preus Patryk /738/
TKB TORUŃ
7
Polanisz Emil /615/
TKB TORUŃ
8
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
9
Pabiniak Patryk /1052/
ZORZA BILA NAMYSŁÓW
10
Olesiński Krzysztof /792/
MARTIN CLUB 2000
11
Musialik Mariusz /31/
KCKB JURA
12
Kowalik Mariusz /1939/
ZORZA BILA NAMYSŁÓW
13
Janicki Tomasz /194/
WKB WARSZAWA
14
Grzymkowski Krzysztof /1857/
SKB SUWAŁKI
15
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ
16
Zarzycki Michał /1848/
KB MK KOSZALIN
17
Rosiński Jarosław /229/
KCKB JURA
18
Kastner Brajan /1206/
TKB TORUŃ
19
Silletti Alessandro /16/
KCKB JURA
20
Skorupa Jacek /1063/
TKB TORUŃ
21
Jaroszek Jarosław /67/
WB BOWL WARSZAWA
22
Łoś Adam /804/
KCKB JURA
23
Dąbrowski Jarosław /826/
TKB TORUŃ
24
Dąbrowski Paweł /827/
TKB TORUŃ
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx