SportBowling.pl

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2014-08-04 16:00 poniedziałek) miejsca: 1/12
entry 120 Zapisz się
1
Hulecki Janusz /2023/
KB MK BOWLING SŁUPSK
2
Hulecka Agnieszka /2022/
KB MK BOWLING SŁUPSK
3
Wojtaszczyk Marcin /1538/
ŁKB ŁÓDŹ
4
Wirkowska Sylwia /2052/
CENTRUM U-7 GDYNIA
5
Krezymon Wiesław /2047/
CENTRUM U-7 GDYNIA
6
Urban Hanna /2046/
CENTRUM U-7 GDYNIA
7
Piotrowska Joanna /2049/
CENTRUM U-7 GDYNIA
8
Kłopotowski Ryszard /2037/
CENTRUM U-7 GDYNIA
9
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB ŁÓDŹ
10
Flisykowska Magda /988/
TKB TORUŃ
11
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB TORUŃ
Grupa 2 (2014-08-04 20:00 poniedziałek) miejsca: 2/12
entry 120 Zapisz się
1
Hulecki Janusz /2023/
KB MK BOWLING SŁUPSK
2
Hulecka Agnieszka /2022/
KB MK BOWLING SŁUPSK
3
Błaszczak Adam /803/
TKB TORUŃ
4
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
5
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
6
Czachowski Marcin /1989/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
7
Hrabia Mikołaj /1991/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
8
Simińska Kamilla /1766/
TKB TORUŃ
9
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ WROCŁAW
10
Kantecki Przemysław /1141/
TKB TORUŃ
Grupa 3 (2014-08-05 16:00 wtorek) miejsca: 3/12
entry 120 Zapisz się
1
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
2
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
3
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
4
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
5
Czachowski Marcin /1989/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
6
Pankau Witold /254/
KB RODŁO PIŁA
7
Pietraszek Janusz /1193/
WB BOWL WARSZAWA
8
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
9
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL WARSZAWA
Grupa 4 (2014-08-05 20:00 wtorek) miejsca: 3/12
entry 120 Zapisz się
1
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
2
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
3
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
4
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
5
Czachowski Marcin /1989/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
6
Pankau Witold /254/
KB RODŁO PIŁA
7
Charęzińska Lucyna /959/
WB BOWL WARSZAWA
8
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
9
Żurawik Jerzy /1774/
MARTIN CLUB 2000
Grupa 5 (2014-08-06 16:00 środa) miejsca: 3/12
entry 120 Zapisz się
1
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
2
Hrabia Mikołaj /1991/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
3
Kacprowicz Mateusz /984/
TKB TORUŃ
4
Flisykowska Magda /988/
TKB TORUŃ
5
Ziółkowski Aleksander /1705/
TKB TORUŃ
6
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
 
7
Ostaszyk Robert /1622/
TKB TORUŃ
 
8
Bartulewicz Dominik //
TKB Toruń
9
Rybicki Marek /2001/
MARTIN CLUB 2000
Grupa 6 (2014-08-06 20:00 środa) miejsca: 7/12
entry 120 Zapisz się
1
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
2
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
3
Mastalerek Jarosław /1871/
BOWLING MAGIC CLUB
 
4
Rychwicki Damian /2015/
BOWLING MAGIC CLUB
5
Rybicki Marek /2001/
MARTIN CLUB 2000
Grupa 7 (2014-08-06 23:30 środa) miejsca: 11/12
entry 120 Zapisz się
1
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
Grupa 8 (2014-08-07 16:00 czwartek) miejsca: 2/12
entry 120 Zapisz się
1
Ziółkowski Aleksander /1705/
TKB TORUŃ
2
Błaszczak Adam /803/
TKB TORUŃ
3
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
4
Simińska Kamilla /1766/
TKB TORUŃ
5
Kantecki Przemysław /1141/
TKB TORUŃ
6
Merklejn Joanna /783/
BTS MIRAŻ WROCŁAW
7
Czachowski Marcin /1989/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
 
8
Ostaszyk Robert /1622/
TKB TORUŃ
9
Kastner Brajan /1206/
TKB TORUŃ
10
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
Grupa 9 (2014-08-07 20:00 czwartek) miejsca: 9/12
entry 120 Zapisz się
1
Ziółkowski Aleksander /1705/
TKB TORUŃ
2
Mierzchała Łukasz /1144/
TKB TORUŃ
3
Chiliński Dariusz /1623/
TKB TORUŃ
Grupa 10 (2014-08-08 10:00 piątek) miejsca: 6/12
entry 120 Zapisz się
1
Wojtaszczyk Marcin /1538/
ŁKB ŁÓDŹ
2
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ
3
Czachowski Marcin /1989/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
4
Skorupa Jacek /1063/
TKB TORUŃ
5
Flisykowska Magda /988/
TKB TORUŃ
6
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
Grupa 11 (2014-08-08 14:00 piątek) miejsca: 6/12
entry 120 Zapisz się
1
Wojtaszczyk Marcin /1538/
ŁKB ŁÓDŹ
2
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ
3
Czachowski Marcin /1989/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
4
Skorupa Jacek /1063/
TKB TORUŃ
5
Żołnowski Paweł /1545/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
6
Flisykowska Magda /988/
TKB TORUŃ
Grupa 12 (2014-08-08 17:00 piątek) miejsca: 5/12
entry 120 Zapisz się
1
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ
2
Walczak Andrzej /2016/
KCKB JURA
3
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
4
Hrabia Mikołaj /1991/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
5
Kuciński Jacek /1540/
ŁKB ŁÓDŹ
6
Bielski Paweł /626/
TKB TORUŃ
7
Kiełtyka Stanisław /628/
UNISOFT GDYNIA
Grupa 13 (2014-08-08 21:00 piątek) miejsca: 10/12
entry 120 Zapisz się
1
Walczak Andrzej /2016/
KCKB JURA
2
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
Grupa 14 (2014-08-09 10:00 sobota) miejsca: 6/12
entry 120 Zapisz się
1
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ
2
Wiechno Michał /2014/
ABC PŁOCK
3
Walczak Andrzej /2016/
KCKB JURA
4
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
 
5
Szwetner Edward /2043/
WARS WARSZAWA
 
6
Szczęsny Grzegorz /2027/
WARS WARSZAWA
Grupa 15 (2014-08-09 14:00 sobota) miejsca: 0/12
entry 120 Zapisz się
1
Hulecka Agnieszka /2022/
KB MK BOWLING SŁUPSK
2
Hulecki Janusz /2023/
KB MK BOWLING SŁUPSK
3
Korkowski Ryszard /1546/
TKB TORUŃ
4
Iwanicki Krzysztof /1530/
RSPB RADOM
5
Oleszczuk Piotr /2039/
WARS WARSZAWA
6
Poświata Ewa /2040/
WARS WARSZAWA
7
Żurawik Jerzy /1774/
MARTIN CLUB 2000
8
Fokt Marcin /1532/
RSPB RADOM
9
Wiechno Michał /2014/
ABC PŁOCK
10
Jabłoński Janusz /1447/
E.K.B. DORJAN ELBLĄG
11
Langner Alexander /1849/
KB MK KOSZALIN
12
Kępiński Grzegorz /1768/
KCKB JURA
Grupa 16 (2014-08-09 17:00 sobota) miejsca: 0/12 (Graczy na waiting list: 1)
entry 120 Zapisz się
1
Hulecka Agnieszka /2022/
KB MK BOWLING SŁUPSK
2
Hulecki Janusz /2023/
KB MK BOWLING SŁUPSK
3
Korkowski Ryszard /1546/
TKB TORUŃ
4
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB ŁÓDŹ
5
Kantyka Dawid /1187/
KB KATOWICE
6
Żurawik Jerzy /1774/
MARTIN CLUB 2000
7
Meronk Andrzej /1616/
TKB TORUŃ
8
Ochental Dorota /1813/
ŁKB ŁÓDŹ
9
Ochental Roman /1797/
ŁKB ŁÓDŹ
10
Błaszczyk Anna /2017/
ŁKB ŁÓDŹ
11
Golańska Magdalena /1725/
ŁKB ŁÓDŹ
12
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
13
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
Grupa 17 (2014-08-09 21:00 sobota) miejsca: 4/12
entry 120 Zapisz się
1
Kulpa Piotr /1169/
ŁKB ŁÓDŹ
2
Kantyka Dawid /1187/
KB KATOWICE
3
Langner Alexander /1849/
KB MK KOSZALIN
4
Pająk Mirosław /203/
KB RODŁO PIŁA
5
Pająk Bożena /204/
KB RODŁO PIŁA
6
Walczak Andrzej /2016/
KCKB JURA
7
Pietraszek Janusz /1193/
WB BOWL WARSZAWA
8
Czachowski Marcin /1989/
SPORTBOWLINGCLUB WŁOCŁAWEK
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx