Liga Regionalna

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2021-10-23 08:00 sobota) miejsca: 0/22
1
Czarnecki Mikołaj /3014/
WKB Warszawa
2
Grubecki Roger /2284/
Bowlers Zielona Góra
3
Muras Roland /1756/
WKB Warszawa
4
Szatkowski Grzegorz /2093/
Bowlers Zielona Góra
 
5
Izdebski Sylwester /3228/
Bowlers Zielona Góra
 
6
Sopek Grzegorz /2959/
WKB Warszawa
 
7
Grabas Marek /3334/
ZKB Zielona Góra
 
8
Wychowałek Artur /2532/
Bowlers Zielona Góra
 
9
Salwa Paweł /3009/
ZKB Zielona Góra
10
Ciećkiewicz Tymon /856/
WKB Warszawa
 
11
Bogacz Zbigniew /3002/
ZKB Zielona Góra
 
12
Zioło Radosław /3027/
WKB Warszawa
13
Czarnecki Witold /3020/
WKB Warszawa
 
14
Dąbrowski Michał /2526/
ZKB Zielona Góra
 
15
Młynarczak Krzysztof /3005/
ZKB Zielona Góra
16
Pick Tomasz /2067/
Sky Bowling Wrocław
 
17
Zawadzki Mirek /3004/
ZKB Zielona Góra
 
18
Buszka Przemysław /4478/
Sky Bowling Wrocław
19
Szpański Dawid /197/
WKB Warszawa
20
Michalik Łukasz /2075/
Sky Bowling Wrocław
 
21
Kozłowska Magda /3029/
Sky Bowling Wrocław
 
22
Pawlak Mateusz /3003/
ZKB Zielona Góra
Grupa 2 (2021-10-23 08:01 sobota) miejsca: 2/25
 
1
Kozikowski Przemysław /2253/
Helios Olsztyn
 
2
Burakowski Łukasz /3208/
Helios Olsztyn
 
3
Dąbrowski Maciej /4636/
KB Suwałki
 
4
Wojda Dariusz /2820/
Helios Olsztyn
 
5
Terlik Filip /3170/
OKB Ostrołęka
 
6
Bauer Witold /1155/
Helios Olsztyn
7
Szymczak Paweł /1059/
Sztorm Gdańsk
 
8
Bobrowski Damian /4637/
KB Suwałki
 
9
Seredzińska Paulina /3214/
KB Suwałki
 
10
Połatyński Łukasz /3000/
OKB Ostrołęka
 
11
Czyżewski Andrzej /2769/
Sztorm Gdańsk
12
Frydrych Lilla /2050/
KB Suwałki
 
13
Staśkiewicz Paweł /2988/
OKB Ostrołęka
 
14
Kozikowska Agnieszka /3168/
Helios Olsztyn
15
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
 
16
Burakowska Marta /4629/
Helios Olsztyn
 
17
Wędrychowski Wojciech /2949/
KB Suwałki
 
18
Seredziński Kamil /3035/
KB Suwałki
19
Sowul Elke /2100/
Helios Olsztyn
 
20
Walczak Artur /4638/
Sztorm Gdańsk
 
21
Wojda Barbara /3092/
Helios Olsztyn
 
22
Mierzejewski Paweł /4500/
OKB Ostrołęka
23
Zawadzki Józef /2242/
KB Suwałki
Grupa 3 (2021-10-30 08:00 sobota) miejsca: 3/25
 
1
Czarnik Grzegorz /3370/
Retro Bowling Club
 
2
Sroka Agnieszka /3371/
Retro Bowling Club
3
Matyśniak Dariusz /1029/
Retro Bowling Club
 
4
Świat Dawid /3225/
Retro Bowling Club
5
Kokurowski Zygmunt /1764/
Retro Bowling Club
 
6
Zgraja Ireneusz /2927/
ZSBS Bastion Zamość
 
7
Skakuj Marek /3409/
ZSBS Bastion Zamość
 
8
Duziak Michał /3344/
ZSBS Bastion Zamość
 
9
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
 
10
Kleban Wojciech /3198/
ZSBS Bastion Zamość
 
11
Źwiernik Tomasz /2926/
ZSBS Bastion Zamość
12
Baranowski Jarosław /1800/
ZSBS Bastion Zamość
 
13
Walczak Sandra /2033/
Retro Bowling Club
 
14
Antosiak Patryk /3357/
Retro Bowling Club
 
15
Pagieła Roman /2987/
Retro Bowling Club
 
16
Józefko Jacek /3201/
ZSBS Bastion Zamość
 
17
Bański Krystian /3204/
ZSBS Bastion Zamość
 
18
Knafel Leszek /3195/
ZSBS Bastion Zamość
 
19
Burczak Michał /2779/
RSPB Radom
 
20
Kruk Rafał /2995/
RSPB Radom
 
21
Majerczyk Krzysztof /2289/
RSPB Radom
 
22
HOSCHNA JAN /3457/
Retro Bowling Club
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx