Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Mężczyzn sezonu 2023/2024

Lp
Imię i nazwisko
Klub
Grupa 1 (2024-02-29 11:00 czwartek) miejsca: 0/20
Eliminacje - sk?ad 1
 
1
Wrzyszczyński Wojciech /2994/
Martin Club Poznań
 
2
Mastalerek Jarosław /2392/
BMC Inowrocław
 
3
Sabak Paweł /3583/
SKB Siedlce
 
4
Rychwicki Damian /2390/
BMC Inowrocław
5
Polanisz Mieczysław /728/
BMC Inowrocław
 
6
Sowiński Bartosz /2121/
OKB Orzeł Opole
 
7
Sowiński Przemysław /2120/
OKB Orzeł Opole
8
Asajewicz Aleksej /2151/
ZSBS Bastion Zamość
9
Świtalski Michał /950/
Martin Club Poznań
 
10
Michalski Grzegorz /3276/
Martin Club Poznań
11
Rybicki Marek /2001/
Martin Club Poznań
12
Wojtaszczyk Marcin /1538/
WKB Warszawa
 
13
Sobieski Mikołaj /4804/
Martin Club Poznań
 
14
Strzałkowski Krzysztof /1316/
Martin Club Poznań
 
15
Grzeca Tomasz /1249/
Martin Club Poznań
 
16
Nowak Paweł /4861/
Marrtin Club 2000 Poznań
 
17
Jasiński Jan /4784/
FMK
 
18
Dubojski Włodzimierz /4808/
FMK
 
19
Matura Sebastian /95/
WKB Warszawa
 
20
Cichowlas Grzegorz /2248/
Perfekt 300 Bydgoszcz
Grupa 2 (2024-03-01 08:00 piątek) miejsca: 2/12
Eliminacje - sk?ad 2
 
1
Grądkowski Jakub /2919/
ZSBS Bastion Zamość
 
2
Źwiernik Tomasz /2926/
ZSBS Bastion Zamość
 
3
Knafel Leszek /3195/
ZSBS Bastion Zamość
4
Czarnecki Witold /3020/
WKB Warszawa
 
5
Józefko Jacek /3201/
ZSBS Bastion Zamość
 
6
Zanoberg Maciej /4786/
FMK
 
7
Nowak Kamil /4692/
Sztorm Gdańsk
 
8
Stepniewski Dominik /0089/
WKB Warszawa
 
9
Kaczanowski Piotr /3076/
WKB Warszawa
10
Grzybowski Christopher /5/
WKB Warszawa
Grupa 3 (2024-03-02 12:00 sobota) miejsca: 0/24
Eliminacje - sk?ad 3
1
Wójcik Adam /1463/
Bowling Team Sosnowiec
2
Wiśniewski Daniel /811/
WKB Warszawa
3
Żukowski Tomasz /1854/
KB Suwałki
 
4
Bobrowski Damian /4637/
KB Suwałki
 
5
Sońta Mariusz /4695/
MASTERS SPARTAN LUBLIN
6
Masłowski Paweł /1855/
KB Suwałki
 
7
Grabas Marek /3334/
Retro Bowling Club
 
8
Chodorowski Dariusz /4686/
KB Suwałki
9
Chodorowski Robert /2244/
KB Suwałki
10
Grzymkowski Krzysztof /1857/
KB Suwałki
 
11
Boś Mateusz /1068/
Panthers Wrocław
12
Frydrych Wiesław /2051/
KB Suwałki
 
13
Konopczyński Marcin /4839/
KB Suwałki
 
14
Dąbrowski Maciej /4636/
SSB Suwałki
 
15
Obroca Tomasz /4831/
Panthers Wrocław
16
Nowiński Andrzej /854/
Kuźnia Rybnik
 
17
Czuła Jarosław /1759/
Kuźnia Rybnik
18
Kulpa Piotr /1169/
Bowling Team Sosnowiec
 
19
Grajkowski Rafał /3268/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
20
Grajkowski Sylwester /3343/
Perfekt 300 Bydgoszcz
21
Pick Tomasz /2067/
Panthers Wrocław
22
Pająk Mirosław /203/
Klub Bowlingowy City Piła
23
Kosiec Zbigniew /2088/
Retro Bowling Club
 
24
Błaszczyk Arkadiusz /2617/
Martin Club Poznań
Grupa 4 (2024-03-03 08:00 niedziela) miejsca: 3/24
Eliminacje - sk?ad 4
 
1
Warcaba Jakub /2247/
Helios Olsztyn
 
2
Kamiński Patryk /4777/
SKB Siedlce
 
3
Kozikowski Przemysław /2253/
OKB
4
Drzewiecki Tomasz /2066/
Perfekt 300 Bydgoszcz
 
5
Cetnar Damian /4823/
SKB Siedlce
 
6
Krajewski Tomasz /2407/
Klub Bowlingowy City Piła
 
7
Krajewski Daniel /3017/
Klub Bowlingowy City Piła
 
8
Staśkiewicz Paweł /2988/
OKB
9
Martin Adam /169/
Martin Club Poznań
10
Meronk Andrzej /1616/
Sztorm Gdańsk
 
11
Skoracki Borys /26/
Sztorm Gdańsk
 
12
Zarek Tomasz /2966/
MASTERS SPARTAN LUBLIN
 
13
Dłużniewski Dariusz /2965/
MASTERS SPARTAN LUBLIN
 
14
Gozdowski Robert /2793/
WKB Warszawa
15
Rybicki Kazimierz /226/
Sztorm Gdańsk
 
16
Kokornaczyk Artur /3348/
Bowlers Zielona Góra
 
17
Bański Krystian /3204/
ZSBS Bastion Zamość
 
18
Zgraja Ireneusz /2927/
ZSBS Bastion Zamość
19
Zarzycki Michał /1848/
WKB Warszawa
 
20
Węgrzyn Igor /1959/
Zorza Namysłów
 
21
Śmietana Paweł /2603/
Sztorm Gdańsk
Legenda:
na liście
lista rezerwowa
powrót...
xxxx